Опис Поршневий повітряний компресор 24 л GTM KAW750-24L безоливний
GTM KAW750-24L — надійний і продуктивний безоливний компресор побутового класу для нагнітання чистого повітря без домішок олії та конденсату. Завдяки конструкції підходить для завдань, у яких потрібна висока якість повітря на виході: аерографії, медицині, продувка відповідальних елементів машин.
Основні переваги компресора GTM KAW750-24L:
- Надійний двигун із мідною обвиткою потужністю 750 Вт
- Не вимагає контролю за рівнем і доливання оливи
- Два поршня діаметром 63 мм із тефлоновим покриттям для зменшення тертя
- 75 л/хв — максимальна продуктивність на виході компресора
- 8 барів — робочий тиск
- Якісний сталевий ресивер на 24 л
- Надійна автоматика
- Швидкознімне з'єднання на виході
- Точний манометр
- Електронний клапан скидання тиску
- Захист двигуна за стандартом IP54
- Кабель живлення завдовжки 1.5 м
- Колеса та зручна ручка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Компресор GTM KAW750-24L
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Конструкція | Безоливний |
| Потужність | 0.75 кВт Вт |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Обсяг ресивера | 24 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Привід | прямий |
| Продуктивність | 75 л/хв л/хв |
| Розміри | 62х29х62 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 447 ₴





