Опис Поршневий повітряний компресор 100 л GTM KCH2070B-100L ремінний
GTM KCH2070B-100L — надійний і продуктивний компресор професійного класу з робочим тиском 10 барів. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для використання в майстернях, на будівельних майданчиках і СТО.
Основні переваги компресора GTM KCH2070B-100L:
- Надійний двигун із мідною обвиткою потужністю 2,2 кВт
- Активне примусове охолодження двигуна та великі ребра теплообмінника на поршнях
- Два поршня зі збільшеним до 70 мм діаметром для більшої продуктивності
- 300 л/хв — максимальна продуктивність на виході компресора
- Сталевий ресивер на 100 л
- 10 барів — робочий тиск
- Надійна автоматика
- Два виходи зі швидкознімним сполученням
- Точний манометр на кожному виході
- Вбудований редуктор
- Клапан аварійного скидання тиску
- Захист двигуна за стандартом IP54
- Захисна сталева решітка для ременя
- Мідний кабель живлення завдовжки 1.5 м
- Колеса та зручна ручка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Компресор GTM KCH2070B-100L
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 75 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Конструкція | Масляний |
| Потужність | 2.2 КВт Вт |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Обсяг ресивера | 100 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Привід | ремінною |
| Продуктивність | 300 л/хв л/хв |
| Розміри | 112х43х85 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 653 ₴






