Напівавтомат інверторний 4 в 1 GTM MCTD-416L з функцією плазморізу (MCTD-416L)
22 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50403
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Напівавтомат інверторний 4 в 1 GTM MCTD-416L з функцією плазморізу (MCTD-416L)
GTM MCTD-416L — багатофункціональне встановлення для зварювання чорних металів у середовищі захисних газів. Відмітною особливістю цієї моделі є універсальність: крім основного режиму MIG, є режим ручного ММА й аргонодугового зварювання LIFT TIG, а також режим плазмового різання CUT. Напівавтомат обладнаний великим LCD-дисплеєм, на якому зображаються поточні параметри та параметри.
Зварювальний апарат призначений для використання в побутових умовах, на будівництві, СТО та майстернях, мобільних ремонтних бригадах, комунальному господарстві.
Переваги напівавтомату GTM MCTD-416L
- Багатофункціональність та універсальність
- Живлення від стандартної електромережі 220 В
- Мікропроцесорне керування
- Великий кольоровий LСD-екран із підсвіткою
- Інтелектуальне настроювання параметрів зварювання залежно від матеріалу
- Працює в режимі MIG, MMA, LIFT TIG і CUT
- 160 А — максимальний зварювальний струм
- 7.5 кВт — максимальна споживана потужність
- 0.8-1.0 — робочий діаметр зварювального дроту
- 4 мм — максимальний рекомендований діаметр електрода
- 20 мм — максимальна товщина різання чорного металу
- 20% — тривалість зварювання на під час струму 160 А/плазмового різання за 40 А (за 40 °C)
- 60% — тривалість зварювання на під час струму 92 А/плазмового різання за 23 А (за 40 °C)
- 100% — тривалість зварювання на під час струму 72 А/плазмового різання за 18 А (за 40 °C)
- Функція 2T/4T — зварювання довгих швів без натискання на кнопку пальника
- Функція VRD — зниження напруги холостого ходу для захисту від ураження електричним струмом
- Функція Non-Touch Pilot Arc (безконтактний підпал дуги) — дає змогу використовувати апарат у режимі CUT, у верстатах плазмового різання з ЧПК як джерело плазми
- Захист від перегрівання, перенапруги та перевантаження
- Захист корпусу від пошкоджень за стандартом IP21S
Комплектація
- Джерело зварювального струму GTM MCTD-416L
- Пальник для MIG-зварювання з роз'ємом KZ-2 (євро) 3м
- Плазирок 4 м
- Електродотримач із кабелем і байонетним роз'ємом
- Затискач маси з кабелем і байонетним роз'ємом
- Блок підготовки повітря
- Посібник з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.8 кг |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | H |
| Макс. діаметр дріт | 1.0 мм |
| Макс. діаметр електрода | 4.0 мм |
| Макс. струм зварювання | 160 А |
| Метод зварювання | CUT, MIG/MAG, MMA, TIG |
| Мін. діаметр дріт | 0.8 мм |
| Мін. діаметр електрода | 2.5 мм |
| Мін. струм зварювання | 15 А |
| Потужність | 7.5 кВт Вт |
| Напруга холостого ходу | 53 В, 390 В |
| Особливості | LСD-екран із підсвіткою |
| Періодичність увімкнення | 20 % |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 10.2 кВА |
| Розташування котушки | внутрішнє |
| Швидкість подавання дроту | 9 м/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | плазморіз, напівавтомат-інвертор |
| Струм зварювання | постійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 500 ₴











