Опис Підмітальна машина GTM MS980AT2 (MS980AT2)
Основні переваги GTM MS980AT2:
- 980 мм — ширина захоплення під час прибирання
- 3920 кв./год — максимальна продуктивність під час роботи на рекомендованій швидкості
- 4 км/год — рекомендована швидкість руху
- 40 л — об'єм контейнера для сміття
- Корпус з ударостійкого пластику
- Складана ручка
- 1250x980x1030 мм — габарити
- 23 кг — вага підмітальної машини
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Підмітальна машина GTM MS980AT2
- Комплект щіток
- Ручка
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Картонне паковання
ОПИС ПІДМЕТАЛЬНИЙ МАШИНИ GTM MS980AT2
GTM MS980AT2 — механічна підмітальна машина, розроблена для очищення різних майданчиків від різноманітного сміття. Призначена для використання в приміщеннях і на відкритому просторі. Має робочу ширину прибирання 980 мм, що за рекомендованої швидкості руху 4 км/год дає змогу прибрати до 3920 кв.м за годину. Корпус MS980AT2 виготовляється з ударостійкого пластику, який витримує різні удари та зіткнення без пошкоджень. Контейнер для сміття має об'єм 40 л, чого цілком достатньо для тривалої роботи без зупинок.
Підмітальна машина GTM MS980AT2 комплектується відкидними бічними щітками та ручкою, яку можна скласти після завершення роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні щітки | 2 |
| Вага | 23 кг |
| Габарити | 1250x980x1030 мм |
| Діаметр щітки | 40 |
| Місткість контейнера | 40 л |
| Харчування | Механічний |
| Площа прибирання | 3920 |
| Робоча швидкість руху | 4 |
| Робоча ширина | 980 мм |
| Розміри щітки | d 250 x 500 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 800 ₴









