Опис Молоток відбійний пневматичний GTM G10 МОП-3
Відбійний молоток GTM G10 МОП-3 — пневматичний інструмент для проведення ремонтних робіт у дорожньому покритті, на будівництві під час демонтажу стін і перекриттів. Компактні розміри та вага дають змогу працювати молотком тривалий час без втоми.
Переваги відбійного молотка GTM G10 МОП-3
- Надійна конструкція
- Велика ручка не ковзає та зручно розташована в руці
- Збільшений діаметр і хід робочого поршня (38 мм і 155 мм)
- 43 Дж - сила удара
- 960 уд./хв — частота ударів молотка
- 5 барів — робочий тиск
- 1200 л/хв — споживання повітря під час роботи
- Використовує стандартні піки з діаметром хвостовика 24 мм і завдовжки 70 мм.
- 270 мм — мінімальна довжина піки
- 500 мм — максимальна довжина піки
Комплектація
- Пневмомомолоток відбійний GTM G10 МОП-3
- Пружина
- Перехідник під шланг 19 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.5 кг |
| Діаметр хвостовика | 24 мм |
| Діаметр шланга | 3/4 дюйми мм |
| Діаметр штуцера | 3/4 дюйми |
| Довжина пристрою | 570 мм |
| Кількість ударів | 960 уд./хв |
| Номінальний тиск | 5 бар |
| Витрата повітря | 1200 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Пневмомомолоток |
| Тип патрона | Круглий |
| Енергія удару | 43 Дж Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 452 ₴




