Опис Апарат плазмового різання GTM CUT-40Y LED
GTM CUT-40Y LED — інверторне встановлення для повітряно-плазмового різання різних конструкційних матеріалів: сталь, мідь, алюміній, чавун тощо. Апарат для плазмового різання CUT-40Y LED генерує плазму за допомогою повітря, що проходить через спеціальний блок підготовки. Температура в місці різання досягає 15000 С, що дає змогу з легкістю різати найтвердіші метали.
Переваги плазморіза GTM CUT-40Y LED
- IGBT-технология
- Мікропроцесорне керування
- Великий кольоровий LED-екран із підсвіткою
- Підходить для точного різання чорних і кольорових металів
- 20 мм — максимальна товщина різання сталі
- 40 А — максимальний струм на виході плазмона
- Безконтактний підпал дуги
- Просте й інтуїтивно зрозуміле настроювання робочих параметрів дуги
- Підтримка сили струму та напруги під навантаженням для стабільної дуги
- 6,8 кВА/4,96 кВт — максимальна споживана потужність
- Примусове повітряне охолодження для тривалої роботи
- Вбудований блок підготовки повітря з манометром
- 3-4.5 бара — необхідний робочий тиск повітряного потоку
- 130 л/хв — споживання повітря під час роботи
- Металевий корпус із захистом за стандартом IP21S
Комплектація
- Апарат плазмового різання GTM CUT-40Y LED
- Пла оглядон
- Затискач маси з кабелем
- Посібник з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.0 кг |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | H |
| Макс. тиск | 0.3 - 0.45 МПа |
| Макс. струм зварювання | 40 А |
| Макс. чистове різання | 14 мм |
| Метод зварювання | Плазмовий різ |
| Мін. струм зварювання | 20 А |
| Потужність | 4.96 кВт Вт |
| Напруга холостого ходу | 220 В |
| Особливості | LED-екран |
| Періодичність увімкнення | 30 % |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Запалювання дуги | безконтактний |
| Споживана потужність | 6.8 кВА |
| Витрата повітря | 130 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Струм зварювання | постійний |
| Товщина різу | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 500 ₴









