Опис Ударний дриль GTM DI-16/1050ER(M) (F91423)
Основні переваги GTM DI-16/1050ER(M):
- Професійна серія інструментів
- 3 роки — повна гарантія на весь механізм
- 1050 Вт — максимальна потужність
- Суцільнометалевий ключовий патрон на 13 мм
- 2 робочих швидкості свердління
- Електронне регулювання обертів
- 0-1100 / 0-3000 об/хв — кількість обертів на холостому ходу
- Ударний режим роботи
- Режим реверса
- Блокування кнопки увімкнення
- 40 мм — діаметр свердління в дереві
- 16 мм — діаметр свердління в металі
- 20 мм — діаметр свердління в бетоні
- 2 клас захисту від ураження електричним струмом
- Система захисту підшипників від пилу
- Двоступеневий редуктор підвищеної міцності
- Двигун із броньованою мідною обвиткою
- Прогумований держак
- 3,2 кг — вага дриля без додаткового обладнання
Комплектація
- Дрель GTM DI-16/1050ER(M)
- Ключовий патрон 13 мм
- Ключ для патрона
- Додаткова ручка
- Регулятор глибини свердління
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Опис ударного дриля GTM DI-16/1050ER(M)
GTM DI-16/1050ER(M) — компактний дриль підвищеної потужності, призначений для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун на 1050 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. Дриль обладнана двошвидкісним редуктором зі сталевими загартованими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації инструмента. Під час роботи швидкість настроюється за допомогою спеціального регулятора та досягає 3000 об/хв. У режимі свердління з ударом дриль здатна робити отвори в цеглі та м'якому бетоні діаметром до 20 мм.
Ударний дриль GTM DI-16/1050ER(M) комплектується ключовим патроном для свердл, обмежувачем глибини свердління й додатковою ручкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Вага | 3.2 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 20 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління в металі | 16 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 1100 об./хв, 3000 об./хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Контроль обертів | Да |
| Потужність | 1050 Вт Вт |
| наявність реверсу | Да |
| Особливості | блокування кнопки вмикання, реверс, регулювання обертів |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Дриль ударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 856 ₴





