Опис Точильний верстат GTM NBG-200F
GTM NBG-200F — електричний інструмент із двома абразивними кругами для заточування та шліфування виробів із матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок та інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В і споживає всього 350 Вт.
Переваги точильного верстата GTM NBG-200F
- Якісне обладнання побутового класу
- Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 350 Вт
- Два встановлені абразивні кола діаметром 200 мм із зернистістю 60 і 36
- Можливість легкої самостійної заміни кола
- Захисні кожухи на колах із литого під тиском алюмінію
- Прозорі відбивачі для захисту від іскор і стружки під час роботи
- Компактний металевий корпус
- Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам
- Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу
- Гумові ніжки для гасіння вібрації
- Отвори на корпусі для фіксації верстата за допомогою болтів
Комплектація
- Точильний верстат GTM NBG-200F — 1 шт.
- Абразивний круг зернистістю 60-1шт
- Абразивний круг зернистістю 36 — 1 шт.
- Захисний кожух — 2 шт.
- Захисне скло для відбиття іскор — 2 шт.
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.5 кг |
| Габарити | 372x285x265 мм |
| Кількість обертів | 2950 про/мин |
| Макс. діаметр диска | 200 мм |
| Матеріал | Метал |
| Потужність двигуна | 350 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Посадковий отвір | 16 мм |
| Розмір зерна | 36, 60 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Точильний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина диска | 20 мм мм |
| Рівень шуму | 74 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 702 ₴





