Опис Торцювальна пила GTM HM9085 з протяжкою
GTM HM9085 — електрична торцювальна пила, яка призначається для використання вдома, у приватних майстернях і під час поточного ремонту. Належить до серії професійного інструменту, який розроблений спеціально для майстрів та ентузіастів. У пилку вбудований щітковий електродвигун потужністю 1800 Вт. Під час роботи електропила використовує пиляльні диски розміром 210x30 мм, максимальна товщина пропилювання водночас досягає 65 мм. У корпусі є яскравий лазерний цілевказівник, що дає змогу контролювати лінію пропилювання. Для видалення тирси під час роботи є пилозбірник і можливість під'єднання пилососа.
Торцювальна пила GTM HM9085 постачається в картонному пакованні з пиляльним диском, розширювачами для столу, притискним струбциною й пилозбірником.
Основні переваги GTM HM9085:
- 3 роки — повна гарантія на весь механізм
- Високопотужний щітковий двигун із мідною обмоткою
- 1800 Вт — максимальна потужність двигуна
- 210x30 мм — розмір пиляльного диска
- 5200 об/хв — швидкість обертання диска
- 65 мм — максимальна товщина пропилювання
- 300 мм — максимальна ширина пропилювання
- 0..47° — кут нахилу пили вліво
- 0.45° — кут повороту пили праворуч і ліворуч
- 65х300 мм — розмір заготівки за кута повороту 0° і кут нахилу диска 0°
- 65х200 мм — розмір заготівки за умови кута повороту 45° і кута нахилу диска 0°
- 38х300 мм — розмір заготівки при куті повороту 0° і кут нахилу диска вліво 45°
- 38х200 мм — розмір заготівки за умови кута повороту 45° і кут нахилу диска вліво 45°
- Функція протягування
- Лазерний цілевказівник лінії різання
- Лита станина й бічні розширювачі
- Можливість під'єднання до пилососа
Комплектація
- Торцювальна пила GTM HM9085
- Пиляльний диск
- Струбцина
- Пилозбірник
- Бічні розширювачі
- Шестигранний ключ
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Вага | 13 кг |
| Габарити | 610x410x400 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 38 мм |
| Кількість обертів | 5200 об./хв |
| Макс. глибина пропилу | 65 мм |
| Макс. діаметр диска | 210 мм |
| Макс. кут нахилу | 47 |
| Макс. кут повороту пили | 45 |
| Макс. ширина пропилювання | 300 мм |
| Особливості | Лазерний цілевказівник |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Функція протяжки | Так |
- Ціна: 8 241 ₴





