Опис Будівельний фен GTM HG2000E з набором насадок
GTM HG2000E — технічний (будівельний) фен напівпрофесійного класу з живленням від побутової електромережі 220 В. Застосовується для видалення фарби, зварювання пластмаси, нагрівання термоусадкових трубок, паяння та лущення, розм'якшення клейових з'єднань, а також розморожування труб. Під час роботи термофен HG2000E споживає до 2000 Вт. Ця модель має 3 вбудовані режими роботи та плавне регулювання температури в діапазоні від 80 °C до 600 °C. Також є можливість стаціонарного вертикального використання.
Основні переваги GTM HG2000E:
- 2000 Вт — максимальна споживана потужність під час роботи
- Плавне регулювання температури від 80 °C до 600 °C
- Нагрівальний елемент із керамічною основою
- 3 вбудовані режими роботи
- 1 режим: температура 80 °C, продуктивність 300 л/хв
- 2 режим: температура 80 °C-600 °C, продуктивність 300 л/хв
- 3 режим: температура 80 °C-600 °C, продуктивність 500 л/хв
- Стаціонарний режим роботи
- II клас захисту від ураження електричним струмом
- Довжина кабелю живлення 2 м
Комплектація
- Технічний фен GTM HG2000E
- Циля
- Ручка
- Насадка — 4 шт.
- Інструкція
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Макс. температура | 600 C |
| Мін. температура | 80 C |
| Наявність дисплея | Немає |
| Особливості | стаціонарний режим |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність | 500 л/хв л/хв |
| Регулятор потужності | Немає |
| Зміна температури | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 361 ₴





