Опис Станок авіашамусовий GTM TP106 (TP106)
Основні переваги GTM TP106:
- Професійний верстат для оброблення дерева
- 380 В — працює від 3-фазної мережі
- 3000 Вт — максимальна споживана потужність
- 4500 об/хв — частота обертів вала
- 77 мм — діаметр різального вала
- 4 робочі ножі з загартованої сталі
- 4 мм — максимальна глибина стругання за 1 прохід
- 600 мм — максимальна ширина заготівки
- 120 мм — максимальна товщина заготовки
- 10 мм — мінімальна товщина заготовки
- 200 мм — мінімальна довжина заготівки
- 13,5 м/хв — швидкість подавання заготовки
- Точне регулювання висоти — є вбудована лінійка з міліметровою розміткою
- Фіксація висоти проходу під час роботи
- 900*650*950 мм — компактні габарити
- 195 кг — один із найлегших верстатів
Комплектація
- Верстат авіашалмусовий GTM TP106
- Роликове подовження столу
- Ручка для підіймання столу
- Шаблон для встановлення ножів
- Дерев'яне паковання
Опис верстата авіатормусового GTM TP106
GTM TP106 — професійне обладнання для оброблення деревини. Рейсмусовий верстат TP106 призначається для чистового стругання дощок під задану товщину. Знімання деревини здійснюється 4 ножами із загартованої сталі, які закріплені на обертовому валу з діаметром 77 мм. Вал рухається 3-фазним двигуном із потужністю 3 кВт. Верстат GTM TP106 здатний працювати з дошками завширшки до 600 мм і завтовшки від 10 мм до 120 мм. Товщина під час роботи регулюється за допомогою важеля з фіксацією й мірної лінійки. Швидкість подавання заготовки досягає 13,5 м/хв. Для роботи з великогабаритними дошками є можливість під'єднати спеціальне подовження.
Рейсмусовий верстат GTM TP106 постачається в дерев'яному пакованні з роликовим подовженням столу, ручкою для підіймання столу та шаблоном для встановлення ножів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рейсмусовий |
| Кількість обертів | 4500 об/мін |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Вага | 195 кг |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Діаметр ножового вала | 77 мм |
| Кількість ножів | 4 шт |
| Матеріал столу | Чавун |
| Країна-виробник | Китай |
| Швидкість подачі | 13.5 м/хв |
| Ширина проходу | 600 мм |
| Висота проходу | 120 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стружка під час рейсмусування | 0-4 мм |
- Ціна: 65 976 ₴



