Опис Станок авіашамусовий GTM TP104H 4 кВт 400 В (TP104H)
GTM TP104H — професійне обладнання для оброблення деревини. Рейсмусовий верстат TP104H призначається для чистового стругання дощок під задану товщину. Знімання деревини здійснюється 4 ножами із загартованої сталі, які закріплені на обертовому валу з діаметром 108 мм. Верстат здатний працювати з дошками завширшки до 400 мм і завтовшки від 10 мм до 210 мм. Товщина під час роботи регулюється за допомогою важеля з фіксацією й точної мірної лінійки. Швидкість подавання заготовки досягає 12 м/хв.
Основні переваги GTM TP104H:
- Професійний верстат для оброблення дерева
- Працює від промислової 3-фазної електромережі 400 В
- 4000 Вт — максимальна споживана потужність
- 5000 об/хв — частота обертів вала
- 108 мм — діаметр різального вала
- 4 робочі ножі з загартованої сталі
- 5 мм — максимальна глибина стругання за 1 прохід
- 400 мм — максимальна ширина заготівки
- 210 мм — максимальна товщина заготівки
- 10 мм — мінімальна товщина заготовки
- 200 мм — мінімальна довжина заготівки
- 8/10/12 м/хв — швидкість подавання заготівки
- Точне регулювання висоти — є вбудована лінійка з міліметровою розміткою
- Фіксація висоти проходу під час роботи
Комплектація
- Верстат лантажний GTM TP104H
- Ковпак для аспірації
- Інструкція з експлуатації
- Дерев'яне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 450 кг |
| Висота проходу | 210 мм |
| Габарити | 800x850x1050 мм |
| Діаметр ножового вала | 108 мм |
| Кількість ножів | 4 шт |
| Кількість обертів | 5000 об/мін |
| Матеріал столу | Чавун |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Швидкість подачі | 12 м/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Стружка під час рейсмусування | 0-5 мм |
| Тип | Рейсмусовий |
| Ширина проходу | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 580 ₴







