Опис Перфоратор GTM RH28/850EV
Перфоратор GTM RH28/850EV — напівпрофесійний перфоратор для проведення свердлильних робіт під час ремонту та будівництва. В інструмент встановлений продуктивний колекторний двигун потужністю 850 Вт, який живиться від побутової мережі 220 В. У перфораторі є 3 робочі режими: просте свердління, свердління з ударом і довбання. Також для зручності є режим настроювання кута зубила, для комфортнішої роботи. Перфоратор постачається в міцному пластиковому кейсі з набором пік і бурів.
Основні переваги GTM RH28/850EV:
- 850 Вт — споживана потужність
- 3.2 Дж — висока потужність удару
- 0-1100 об/хв — частота обертів
- 0-5560 уд./хв — частота ударів
- Патрон SDS-plus
- 4 режими роботи — свердління/свердління з ударом/довбання/поворот піки
- 28 мм — максимальний діаметр свердління бетону
- Запобіжна муфта
- Щетковий реверс
- Мережевий кабель завдовжки 275 см
Комплектація
- Перфоратор мережевий GTM RH28/850EV
- Додаткова ручка
- Обмежувач глибини
- Бур — 3 шт.
- Зубило — 1 шт.
- Піка — 1 шт.
- Інструкція
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зміна патрона | Немає |
| Вага | 6 кг |
| Габарити | 390x210x80 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 28 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість обертів | 1100 об./хв |
| Кількість ударів | 5560 уд./хв |
| Контроль обертів | Да |
| наявність реверсу | Да |
| Особливості | металевий корпус редуктора |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Режим роботи | Довбання, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Енергія удару | 3.2 Дж Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 625 ₴








