Опис Відбійний молоток GTM DH20/1500VS
GTM DH20/1500VS — відбійний молоток професійного класу, призначений для руйнування бетону, асфальтного покриття, цегляних і кам'яних стін і прокладання каналів або пазів у них. Має вбудований електродвигун потужністю 1500 Вт, що дає змогу отримати силу удару 20 Дж. Завдяки антивібраційній системі, відбій під час роботи набагато зменшується і дає змогу працювати довше без втоми.
Основні переваги GTM DH20/1500VS:
- Інструмент професійного класу
- Максимальна сила удару 20 Дж
- Патрон SDS-Max
- Вбудована система регулювання ударів від 900 до 2000 уд./хв
- Антивібраційна система
Комплектація
- Электромолоток DH20/1500VS - 1 шт.
- Ручка допоміжна — 1 шт.
- Зубило SDS-Max — 1 шт.
- Ключ спеціальний — 1 шт.
- Мастило спеціальне — 1 шт.
- Інструкція — 1 екз.
- Кейс пластиковий — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.0 кг |
| Діаметр патрона | 18 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість ударів | 2000 уд./хв |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Регулювання ударів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Енергія удару | 20 Дж Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 837 ₴






