


Акумуляторний безщітковий шурупокрут GTM DS12/38BL + 2 АКБ і ЗП у кейсі (DS12/38BL)
3 295 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2896
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Акумуляторний безщітковий шурупокрут GTM DS12/38BL + 2 АКБ і ЗП у кейсі (DS12/38BL)
GTM DS12/38BL — компактний дриль-шурупокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 12 В. У шурупокруті встановлений швидкозатискний 10 мм патрон для роботи з бітами та свердлами. Двигун у цій моделі безщітковий, що неабияк зменшує розміри корпусу та вагу. Редуктор двоступеневий, що дає змогу регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У цій моделі є 20 режимів для закручування кріплень, з максимальним крутним моментом 38 Н*м, а також режим свердління.
Основні переваги GTM DS12/30:
- Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
- Потужний безщітковий двигун
- 38 Н·м — максимальний крутний момент
- Швидкозатискний 10 мм патрон
- 2 швидкості — для роботи бітою та свердлом
- 400/1400 об./хв — максимальні оберти
- 20 режимів настроювання крутного моменту
- 6x60 мм — максимальний розмір шурупа без засвердлювання
- Режим свердління
- 26 мм — максимальний діаметр свердління в дереві
- 10 мм — максимальний діаметр свердління в металі
- Реверс
- LED-підсвітка
Комплектація
- Шуруповерт GTM DS12/38BL
- Акумулятор Li-Ion 12 В 2 А·год — 2 шт.
- Зарядний пристрій 12 В 1,5 А
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Вага | 1.14 кг |
| Габарити | 180x52x185 мм |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 8 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 26 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутової |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 400 об./хв, 1400 об./хв |
| Кількість режимів | 20+1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Крутний момент | 38 Нм Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| наявність реверсу | Да |
| Напруга акумулятора | Дванадцять |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 295 ₴



