Опис Дриль-міксер GTM MX-100/1600EM (MX-100/1600EM)
Основні переваги GTM MX-100/1600EM:
- 1600 Вт — максимальна потужність
- М14 — різь шпинделя
- 2-швидкісний редуктор
- 180 - 400 / 300 - 700 об./хв - оберти на холостому ходу
- 140 мм — максимальний діаметр насадки
- 100 л — максимальний об'єм перемішування
- II клас безпеки машини за ГОСТ IEC 60745-1
- Плавний запуск
- Плавне регулювання обертів
- Підтримка обертів під навантаженням
- Захист від перевантаження
- 3,9 кг — найменша вага в класі
Комплектація
- Дриль-міксер GTM MX-100/1600EM
- Віночок 140 мм
- Подовжувач
- Картонне паковання
Опис дриля-міксера GTM MX-100/1600EM
GTM MX-100/1600EM — дриль-міксер підвищеної потужності, який призначається для побутового та професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун потужністю на 1600 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. Дриль обладнана 2-швидкісним редуктором із металевими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації инструмента. Швидкість перемішування під час роботи плавно регулюється. На холостому ходу дриль видає до 700 об/хв, чого досить для впевненого розмішування будівельних сумішей.
Дриль GTM MX-100/1600EM постачається в картонному пакованні з вінчиком, подовжувачем і інструментами для обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 кг |
| Діаметр патрона | M14 |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 700 об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Контроль обертів | Да |
| Потужність | 1600 Вт Вт |
| наявність реверсу | Ні. |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Дриль-міксер |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | Шпиндель |
| Ударний режим | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 284 ₴







