Опис Пилосос будівельний GTM JN 503
GTM JN 503 — компактний промисловий пилосос для прибирання сухого сміття. Сертифікований для роботи з пилом класу L. Працює від побутової електромережі з напругою 220 В. Його контейнер виготовлений із неіржавкої сталі та має місткість 30 літрів, чого досить для поглинання грубого або дрібного сміття.
Конструкція пилососа дає змогу приєднувати до нього електроінструмент для збирання сміття прямо під час роботи. Максимальна потужність вимкненого інструменту може становити 2000 Вт.
Пилосос має можливість роботи у 2 режимах: з мішком і без мішка. Пилосос комплектується якісним HEPA-фільтром. Є вбудована система напівавтоматичного очищення фільтра.
Пилосос GTM JN 503 постачається в картонному пакованні з набором аксесуарів для прибирання.
Основні переваги GTM JN 503:
- Професійне обладнання для прибирання
- Прибирання сухого будівельного сміття
- Сертифікований для пилу класу L
- Триступенева система фільтрації
- Напівавтоматичне очищення фільтра
- HEPA-фільтр у комплекті
- 1600 Вт — споживана потужність двигуна
- 1983 л/хв — максимальна продуктивність
- 200 мбар — розрідження повітря
- Плавне регулювання потужності всмоктування
- Розетка для під'єднання інструменту
- Автоматичне увімкнення пилососа після 5 з роботи інструмента
- 2000 Вт — максимальна потужність інструмента
- 2 м — довжина комплектного шланга
- Телескопічна трубка з неіржавкої сталі
- Бак із неіржавкої сталі
- 20 л — об'єм бака
- 12 л — об'єм мішка для контейнера
- Кабель 4 м
Комплектація
- Пилосос GTM JN 503
- Шланг 2 м
- Телескопічна трубка
- Комбінована універсальна щітка для підлоги
- Щітка для будівельного сміття
- Насадка для важкодоступних місць
- Багаторазовий мішок
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.0 кг |
| Габарити | 410x410x640 мм |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Довжина шланга | 2 м м |
| Клас пилу | L |
| Потужність | 1.6 кВт Вт |
| Об'єм резервуара | 20.0 л л |
| Особливості | бак з нержавіючої сталі |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Продуктивність | 1980 л/хв л/хв |
| Розрідження | 200 мбар |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Промисловий |
| Рівень шуму | 75 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 423 ₴








