Опис Будівельний пилосос GTM JN 508
GTM JN 508 — промисловий пилосос для прибирання сухого та вологого сміття, а також збору води. Сертифікований для роботи з пилом класу L. Працює від побутової електромережі з напругою 220 В. Його контейнер виготовлений із неіржавкої сталі та має місткість 30 літрів, чого досить для поглинання грубого або дрібного сміття.
Конструкція пилососа дає змогу приєднувати до нього електроінструмент для збирання сміття прямо під час роботи. Максимальна потужність інструмента може становити 2000 Вт.
Пилосос має можливість роботи в 3 режимах: з мішком, без мішка та з водяним фільтром. Пилосос комплектується якісним HEPA-фільтром. Є вбудована система напівавтоматичного очищення фільтра.
Пилосос GTM JN 508 постачається в картонному пакованні з набором аксесуарів для прибирання.
Основні переваги GTM JN 508:
- Професійне обладнання для прибирання
- Прибирання сухого та вологого сміття, а також збирання води
- Сертифікований для пилу класу L
- Триступенева система фільтрації
- Напівавтоматичне очищення фільтра
- HEPA-фільтр у комплекті
- 1600 Вт — споживана потужність двигуна
- 1983 л/хв — максимальна продуктивність
- 190 мбар — розрідження повітря
- Плавне регулювання потужності всмоктування
- Розетка для під'єднання інструменту
- Автоматичне увімкнення пилососа після 5 з роботи інструмента
- 2000 Вт — максимальна потужність інструмента
- 2 м — довжина комплектного шланга
- Телескопічна трубка з неіржавкої сталі
- Бак із неіржавкої сталі
- 30 л — об'єм бака
- 10 л — максимальний об'єм води
- 12 л — об'єм мішка для контейнера
- Кабель 4 м
- 75 дБ — рівень шуму під час роботи
- 600x390x385 мм — габарити пилососа
- 9 кг — один із найлегших пилососів
Комплектація
- Пилосос GTM JN 508
- Шланг 2.5 м
- Телескопічна трубка
- Комбінована універсальна щітка для підлоги
- Щітка для будівельного сміття
- Насадка для важкодоступних місць
- Повітряний HEPA-фільтр
- Комплект для роботи з водяним фільтром
- Багаторазовий мішок
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Габарити | 620x390x385 мм |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Клас пилу | L |
| Потужність | 1.6 кВт Вт |
| Об'єм резервуара | 30.0 л л |
| Особливості | бак з нержавіючої сталі |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Призначення | Комбіноване прибирання |
| Продуктивність | 1980 л/хв л/хв |
| Розрідження | 190 мбар |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Промисловий |
| Рівень шуму | 75 дБ |
- Ціна: 7 493 ₴








