Опис Пневмогідравлічний 75т GTM TY75021 з манометром
GTM TY75021 — стаціонарний пневмогідравлічний прес для запресовування та випресовування різних деталей. Такий тип преса вирізняється простотою, великою надійністю і малими розмірами, що дає змогу використовувати його як на підприємствах, так і в побуті.
Переваги преса GTM TY75021:
- Висока якість виготовлення
- Надійний премідравлічний механізм для роботи вручну або за допомогою помпресора
- Максимальне робоче зусилля 75 т
- Манометр на корпусі для точного контролю тиску на деталь
- Максимальна висота деталі 900 мм
- Хід штока під час роботи 240 мм
- Металева решітка для захисту користувача під час роботи
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 457.0 кг |
| Висота проходу | 900 мм |
| Габарити | 1З60x840x2100 мм |
| Додаткові функції | Захисна решітка, Манометр |
| Макс. навантаження | 75 т |
| Робочий хід | 240 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Пневмогідравлічний |
| Тип установки | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 640 ₴





