Опис Кущоріз ECHO RM-520ES бензиновий, 2.16 кВт
Кущоріз ECHO RM-520ES — бензинова садова техніка для очищення присадибної території від кущів, чагарників і бур'янів. Цей пристрій обладнаний містким паливним баком об'ємом 0,75 літра та бензиновим двигуном на 2,42 кВт.
Призначення: часто використовується для очищення території від кущів, чагарників, бур'янів, садівники можуть використовувати цей інструмент для підрізування живоплотів і дерев
Переваги бензинової коси для кущів ECHO RM-520ES
- Система запалювання з цифровим блоком керування CDI забезпечує стабільну роботу двигуна
- Ефективна антивібраційна система AntiVibe
- Зручна D-подібна ручка
- Спеціальна система ES Start забезпечує легкий запуск пристрою
- Має ЦЕ маркування
- Обладнаний нейлоновою тримерною головкою Z5 M10L
- Надійний паливний насос неабияк прискорює й полегшує запуск мотокоси
- Пристрій укомплектований високоефективним повітряним фільтром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Діаметр вала | 8 мм |
| Діаметр волосіні | 3.0 мм |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Клас | Професійний |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Потужність | 2.2 КВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.9 л.с |
| Об'єм двигуна | 50.2 см3 |
| Обсяг паливного бака | 1.07 л |
| Оснастка | косильна головка |
| Харчування | Бензин |
| Витрата палива | 1.23 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Кущоріз |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип ременя | ранцевий |
| Рівень шуму | 88 дБ |
| Форма ручки | D-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 500 мм |
| Ширина захоплення ножа | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 060 ₴





