Опис Бензопила ECHO CS-362WES 1.5 кВт, 35 см (CS-362WES)
Бензопила ECHO CS-362WES — садова техніка для догляду за садом і розпилювання деревини. Завдяки невеликій вазі (3.8 кг), бензиновому двигуну на 2 к.с. і паливному баку об'ємом 0,32 л чудово підходить для обрізання та розпилювання дерев на висоті. Також часто використовується для створення дерев'яних скульптур.
Призначення: часто використовується в сільському господарстві середніх і великих розмірів. Може використовуватися для розчищення лісової території від старих дерев, що почали називатися.
Переваги бензопили ECHO CS-362WES
- Вузькі жалюзі для запобігання проникнення сосної хвої всередину робочого механізму
- Система зниження вібрації забезпечують комфорт оператора
- Придушення вібрацій для комфортного функціонування
- Невелика вага та тонка ширина корпусу покращують маневровість і забезпечують легке різання
- Запатентована система ECHO ES-start і вбудований дросель дають змогу запустити бензопилу буквально з напівоборту
- Хромовані деталі підвищують зносостійкість
- Змінний металевий бампер для упору бензопили в деревину під час роботи
- Бічне натягування ланцюга
- Ланцюгове гальмо інерційного типу гарантує безпеку користувача, якщо ланцюг злетить або порветься
- Повітряний фільтр захищений пластиковою кришкою й легко знімається без використання інструментів для очищення або заміни
- Автоматичне подавання мастила для ланцюга
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне мастило ланцюга | Так |
| Вага | 3.8 кг |
| Кількість ланок | 53 |
| Кількість обертів | 13500 об./хв |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2 л.с |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.23 л |
| Об'єм двигуна | 35.8 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.32 л |
| Розмір шини | 35 см/14 дюйма |
| Витрата палива | 0.86 л/час |
| Свічка запалювання | NGK BPMR8Y |
| Система запалювання | CDI |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | напівпрофесійний |
| Тип запуску | ES-start |
| Товщина ланки | 1.3 мм мм |
| Гальмо ланцюга | інерційний |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 235 ₴






