

Генератор тракторний 17.6 кВт FOGO Agrovolt AV22 навісний (AV 22)
155 965 ₴
- Немає в наявності
- Код: 34172
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Генератор тракторний 17.6 кВт FOGO Agrovolt AV22 навісний (AV 22)
Тракторний генератор AGROVOLT AV22 — обладнання для резервного електроживлення, яке призібране до трактора відповідної потужності за допомогою спеціального карданного вала. УВАГА! Караданний вал до комплектації не входить. Відтворює як однофазний (220 В), так і трифазний струм (380 В).
Призначення: призначений для перетворення механічної енергії з валу відбору потужності на електричну. Часто використовується у фермерських і великих земельних господарствах, які мають у своєму розпорядженні трактор потужністю від 60 к. с.
Особливості генераторів AGROVOLT
- Європейська торгова марка
- Контроль виробництва согасно міжнародним стандартам якості
- Надійні та високопродуктивні
Переваги тракторного генератора AGROVOLT AV22
- Номінальна потужність 3 фазного живлення становить 22 кВА (17,6 кВт)
- Номінальна потужність 1 фазного живлення становить 8,8 кВА (7 кВт)
- Частота струму становить 50 Гц
- Стабілізація напруги ±5-10%
- Номінальний струм 31,9 A (3 фази) і 38,3 A (1 фаза)
- Синхронний тип альтернатора
- Рівень вологозахисту IP 23
- Шестереньковий редуктор
- Для трансмісії краще використовувати оливу SAE 80W-90
- Кількість оливи в редукторі становить 0,9 л
- Частота обертання вала добору потужності (ВОМ) має досягати 428 об/хв
- Потужність двигуна трактора має бути не нижчою за 60 л.с. (45 кВт)
- Мощность вала отбора мощности 33 л.с. (25кВт)
- Генератор важить 133 кг
- Габарити обладнання становлять 950x800x933 мм
- Генератор виробляється в Польщі
- Гарантія становить 12 місяців
Комплектація
- 4-х полюсний автомат захисту з електромагнітним розчіплювачем
- Захист від залишкового струму
- Захищена розетка 3-f~ 32A
- Захищена розетка 1-f~ 16A
- Термовимикач 230 В
- Панель індикації параметрів агрегата (U-напругу, I-ток, P-силу струму, Н-частота, лічильник мотогодинник)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 133 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | вал отбора мощности |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Клас | Професійний |
| Клас захисту | 23 |
| Кількість фаз | одна/три |
| Потужність | 17.6 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 60 л. |
| Потужність максимальна 1ф | 9.7 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 19.5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 8.8 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 17.6 кВт |
| Особливості | Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR, Лічильник мотогодин |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для трактора |
| Розміри | 95x80x93.3 см |
| Реалізація | відкрите |
| Рекомендована потужність ВОМ | 33 л.с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота обертання ВОМ | 428 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 965 ₴



