Опис Газонокосарка бензинова GTM LM48 несамохідна (LM48)
GTM LM48 — це зручна, проста у використанні газонокосарка для газонів середніх розмірів. Сталева дека та потужний двигун забезпечують високу надійність косарки під час тривалої роботи. Має задній або бічний викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація не має додаткового приводу на колеса.
Переваги газонокосарки GTM LM48:
- Висока якість збирання
- 48 см — ширина захоплення газонокосарки
- Надійний 4-тактний бензиновий двигун об'ємом 149 куб. см
- 3.7 кВт/5 к.с. — потужність двигуна
- Стальная дека
- Синхронне регулювання висоти косіння для всіх коліс одночасно
- 6 рівнів косіння: від 30 до 80 мм
- Викидання трави збоку косарки або в травозбірник
- Комбінований травозбірник об'ємом 70 л з індикатором заповнення
- Мульчування
- Конектор на деці для під'єднання садового шланга дає змогу легко очистити її від трави за допомогою води
- Висота ручки регулюється під користувача
- Колеса на кулькових підшипниках
- Легкий доступ до повітряного фільтра
Комплектація
- Газонокосарка бензинова GTM LM48
- Травозбірник
- Вставка для мульчування
- Набір інструментів
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Автоматичне регулювання швидкості косіння | Немає |
| Бічний викид | Так |
| Висота стриження, мін.-макс. | 30-80 мм |
| Габарити | 1530x540x1040 мм |
| Індикатор заповненості | Да |
| Клас | Професійний |
| Макс. ширина захоплення | 48 см |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал бака | Комбінований |
| Потужність | 3700 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 5 л.с |
| Обороти двигуна | 2900 об/хв |
| Об'єм двигуна | 149 см3 |
| Об'єм резервуара | 70.0 л л |
| Обсяг паливного бака | 0.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.4 л |
| Площа прибирання | 800 кв.м |
| Регулювання висоти | синхронна |
| Регулювання ручки | Да |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Сходини висоти стриження | 6 |
| Тип | Бензинова |
| Тип двигуна | 4-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 699 ₴











