Опис Газонокосарка бензинова GTM LM42-SP самохідна (LM42-SP)
GTM LM42-SP — це зручна, проста у використанні газонокосарка для газонів невеликих розмірів. Сталева дека та потужний двигун забезпечують високу надійність косарки під час тривалої роботи. Має задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація має привод на задні колеса.
Переваги газонокосарки GTM LM42-SP:
- Висока якість збирання
- 42 см — ширина захоплення газонокосарки
- Надійний 4-тактний бензиновий двигун об'ємом 132 куб. см
- 2.9 кВт/4 л.с. — потужність двигуна
- Стальная дека
- Самохідна модель — швидкість руху під час роботи 3,6 км/год
- Синхронне регулювання висоти косіння для всіх коліс одночасно
- 6 рівнів косіння: від 25 до 75 мм
- Викидання трави ззаду в травозбірник
- Комбінований травозбірник об'ємом 45 л з індикатором заповнення
- Мульчування
- Висота ручки регулюється під користувача
- Колеса на кулькових підшипниках
Комплектація
- Газонокосарка бензинова GTM LM42-SP
- Травозбірник
- Вставка для мульчування
- Набір інструментів
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Автоматичне регулювання швидкості косіння | Немає |
| Бічний викид | Немає |
| Висота стриження, мін.-макс. | 25-75 мм |
| Габарити | 1400x520x1040 мм |
| Індикатор заповненості | Да |
| Клас | Побутової |
| Макс. ширина захоплення | 42 см |
| Максимальна швидкість | 3.6 км/год |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал бака | Комбінований |
| Потужність | 2900 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 4 л. |
| Обороти двигуна | 2900 об/хв |
| Об'єм двигуна | 132 см3 |
| Об'єм резервуара | 45.0 л л |
| Обсяг паливного бака | 0.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.4 л |
| Площа прибирання | 500 кв.м |
| Регулювання висоти | синхронна |
| Регулювання ручки | Да |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Сходини висоти стриження | 6 |
| Тип | Бензинова |
| Тип двигуна | 4-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 299 ₴











