Опис Тример акумуляторний EGO ST1400E-ST 56 В, телескопічна штанга
EGO ST1400E-ST — потужний і надійний інструмент, розроблений для догляду за газонами невеликої площі. Ширина захоплення під час роботи становить 35 см, чого цілком достатньо для побутового використання. Високу потужність і продуктивність тримера забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів EGO 56V. Тример має 2 робочі швидкості, тому здатний впоратися також із бур'янами на ділянці. Завдяки високій ефективності двигуна, однієї батареї на 2.5 А| год вистачає на 30 хвилин безперервної роботи. Відмінністю цієї моделі тримера від іншої лінійки EGO є особлива конструкція штанги, довжина якої регулюється під зріст користувача, а також її під час транспортування можна скласти, що неабияк заощаджує місце.
Тример EGO ST1400E-ST постачається в картонному пакованні разом із шестигранним ключем і інструкцією з експлуатації.
Зверніть увагу: акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять!
Основні переваги EGO ST1400E-ST:
- 3 роки — максимальна гарантія на інструмент
- Високоефективний безщітковий двигун
- 56 В — працює від усіх акумуляторів EGO 56 В
- 35 см — робоча ширина косіння волосінню
- 2,4 мм — товщина волосіні
- Система швидкого заряджання волосіні EGO Powerload
- Напівавтоматична головка для волосіні — подає волосінь після удару від землю
- Функція плавного запуску
- 2 швидкісні режими роботи
- 3500 — 5800 об./хв — максимальні оберти двигуна
- Підтримка обертів під навантаженням
- 30 хв — час роботи від акумулятора ємністю 2.5 А·год
- 90 хв — час роботи від акумулятора ємністю 7.5 А·год
- 120 хв — час роботи від акумулятора ємністю 10 А·год
- Телескопічна штанга для регулювання довжини інструмента
- 165 см — 183 см — робоча довжина тримера
- Складана конструкція штанги для зручного транспортування
- Зручна регульована D-подібна ручка
- Захисний щиток для волосіні — оберігає травмування під час роботи
- Захист тримера за стандартом IPX4
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Тример садовий EGO ST1400E-ST
- Косильна головка
- Інструкція
- Картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Тип | Тример |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи в режимі Boost на 2.5 А·год | 30 хв |
| Час роботи в режимі Boost на 7.5 А·год | 120 мин |
| Діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутової |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5-10 Ачас |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Обороти двигуна | 3500-5800 об/хв |
| Оснастка | косильна головка |
| Особливості | регулювання обертів |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип ременя | не комплектується |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Форма ручки | D-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 350 мм |
| Ширина захоплення ножа | не передбачено |
- Ціна: 11 057 ₴






