Газонокосарка EGO LM2021E-SP акумуляторна, самохідна, 56 В, 50 см (0500014008)
43 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81898
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Газонокосарка EGO LM2021E-SP акумуляторна, самохідна, 56 В, 50 см (0500014008)
Газонокосарка акумуляторна EGO LM2021E-SP — потужна самохідна садова техніка для зрізу трави та стриження газону з шириною охоплення 50 см. Завдяки потужному електродвигуну та травозбірнику на 60 літрів, ця модель чудово підходить для ефективної та економної обробки навіть великих ділянок. Вся акумуляторна техніка для саду EGO працює на АКБ єдиного зразка. Завдяки цьому за потребою можна використовувати потужнішу батарею до одного й того ж обладнання. Ця модель постачається разом з АКБ EGO BA2800 на 5 А·год і швидким зарядним пристроєм EGO CH5500E.
Призначення: стриження трави в саду та присадибних ділянках.
Особливості електричних газонокосарок EGO
- Універсальний акумулятор
- Безпечна для довкілля
- Малошумне, безпечне та маневрове косіння
- Високопродуктивний двигун
- Висока маневровість і легкість керування
Переваги газонокосарки ЕГО LM2021E-SP
- Ручка зручно регулюється й може приймати 3 положення
- Міцна сталева косильна дека
- Великий травозбірник об'ємом 60 літрів
- Залежно від ємності акумулятора може працювати до 45 хв
- Кількість обертів електродвигуна досягає 3000 об/хв
- Великі колеса
- Шість режимів висоти зрізу
- Автоматична змінна швидкість різання
- Швидкість пересування міститься в діапазоні від 36.7 до 83 м/хв
- LED- фари забезпечують комфортну роботу навіть в умовах поганого освітлення
- Висота зрізу від 25 до 95 мм.
- Рівень вібрації під час роботи не перевищує 1 м/с
- Газонокосарка обладнана функцією мульчування газону
- Можливе бічне викидання скошеної трави
- Рівень шуму не перевищує 84 LpA/96 LwA
- Зручні розміри корпусу 100 х 57,5 х 51 см
- Газонокосарка важить 29.5 кг
Комплектація
- Газонокосарка
- Акумулятор EGO BA2800 на 5 Ah
- Швидкий зарядний пристрій EGO CH5500E
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Автоматичне регулювання швидкості косіння | Да |
| Бічний викид | Так |
| Час роботи від одного заряду | 30 хв |
| Висота стриження, мін.-макс. | 25-95 мм |
| Габарити | 1000x575x510 мм |
| Індикатор заповненості | Немає |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Макс. ширина захоплення | 50 см |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал бака | тканинний |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Обороти двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм резервуара | 60.0 л л |
| Площа прибирання | 700 кв.м |
| Регулювання висоти | синхронна |
| Регулювання ручки | Да |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Сходини висоти стриження | 6 |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип запуску | Ручний, Електростартер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 999 ₴








