Опис Акумуляторна ланцюгова пила EGO CSX5000 без АКБ і ЗП (F840042002)
EGO CSX5000 — це акумуляторна пила EGO, розроблена для професійного використання у важких умовах, комерційна конструкція ланцюгової пили має точно спроєктований корпус зі стійкого до ультрафіолетового випромінювання композитного матеріалу та захист від атмосферних впливів за стандартом IPX5 для додаткового захисту в суворих умовах експлуатації. 20-дюймова шина та ланцюг суперзуб зі швидкістю до 30 м/с призначені для цілодобової роботи з валке дерев і розпилювання пнів і великих гілок. Цифровий дисплей із підсвіткою забезпечує контроль над вибором трьох швидкостей і світлодіодним робочим світлом, а також показує стан перевантаження, індикатор низького рівня оливи та контроль потоку оливи, запобіжне гальмо й багато іншого.
Зверніть увагу: ланцюгова пила EGO CSX5000 постачається в картонній коробці без акумуляторів і зарядного пристрою.
Рекомендується використання з акумуляторами 7.5 А·год і 10 А·год. Акумулятори ємністю 2.5, 4.5, 5 і 6 А·год сумісні, але не забезпечать оптимальну продуктивність і час роботи.
Основні переваги EGO CSX5000:
- Серія EGO Commercial для професійного використання
- Акумуляторна пила з потужністю бензинопили з об'ємом двигуна 60 куб. см
- Працює від потужних Li-Ion акумуляторів із напругою 56 В
- Безщітковий двигун
- 50 см/20" — довжина шини в комплекті
- 0.325' — крок комплектного ланцюга
- Три режими швидкості
- 20/25/30 м/с — максимальна швидкість ланцюга
- 50 см — максимальна товщина колоди
- 110 різів від акумулятора на 7.5 А·год бруса 15*15 см
- 150 різів від акумулятора на 10 А·год бруса 15 * 15 см
- Захисний щиток із механічним гальмом
- Всеспрямована додаткова система гальмування
- Автоматичне змащення ланцюга під час роботи
- РК-екран для контролю рівня заряду та поточної швидкості
- Bluetooth для під'єднання програми EGO
- LED-підсвітка з двома рівнями яскравості
- Прозоре віконце для перевірки наявності оливи
- Пила на 25% тихіша, ніж найближчий бензиновий аналог
Комплектація
- Акумуляторна ланцюгова пила EGO CSX5000
- Шина EGO AK2035 50 см/20»
- Ланцюг EGO AC2035
- Інструкція
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Автоматичне мастило ланцюга | Так |
| Автоматичне натягування ланцюга | Немає |
| Вага | 4.3 кг |
| Габарити | 950x230x280 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість ланок | 78 |
| Кількість розрізів на 7.5 | 110 |
| Максимальна ємність акумулятора | 10 Агод |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.25 л |
| Особливості | Bluetooth, збільшена швидкість ланцюга, Екран |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 50 см / 20 дюймів |
| Швидкість ланцюга | 30 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина ланки | 1.3 мм мм |
| Гальмо ланцюга | інерційний |
| Рівень шуму | 89 дБ |
| Крок ланцюга | 0.325 дюйма |
- Ціна: 29 210 ₴






