Опис Інвертор EGO PAD5000E 400 Вт 56 В-220 В
EGO PAD5000E — високотехнологічний пристрій для перетворення постійного струму з напругою 56 В на змінний струм із напругою 220 В. Інвертор працює від усієї лінійки акумуляторів EGO 56V. Постійна вихідна потужність становить 400 Вт. У разі перевищення під'єднаним пристроєм потужності 250 Вт інвертор вимикається.
Основні переваги EGO PAD5000E:
- Підходить до всіх акумуляторів EGO 56V
- Чиста синусоїда на виході дає змогу під'єднувати чутливу електроніку
- 400 Вт — номінальна вихідна потужність
- 800 Вт — пікова вихідна потужність
- 1 USB-A вихід із вихідною потужністю 18 Вт
- 1 USB-C вихід із вихідною потужністю 18 Вт
- 1 USB-C вихід із вихідною потужністю 100 Вт і підтримкою технології Power Delivery
- Можливість заряджання акумуляторів EGO через 100 Вт USB-C
- до 8 годин роботи 42' телевізора від акумулятора 7.5 А·год
- до 36 заряджань мобільного телефона від акумулятора 7.5 А·год
- до 10 заряджань ноутбука від акумулятора 7.5 А·год
- LED-індикація роботи
- Вбудований LED-ліхтар
- Зручна ручка для транспортування
- Безшумна робота
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Інвертор EGO PAD5000E
- Інструкція
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB A для заряджання | 1 |
| USB C для заряджання | 2 |
| Вага | 1.5 кг |
| Вхідна напруга | 56 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Потужність | 400 Вт Вт |
| Особливості | Працює від акумуляторів EGO 56V |
| Призначення | для садової техніки EGO |
| Розміри | 20.5x19.5x13 см |
| Розеток із резервом | 1 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Інвертор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Форма вих.сигналу | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 388 ₴





