Бензиновий генератор Matari MH6000E — потужне та надійне джерело електрики. Поєднує в собі високу продуктивність і зручність використання, що робить його гарним вибором для виконання різних завдань у побутових, комерційних і виробничих умовах.
Генератор має резервну потужність 4,5 кВт (номінал 4 кВт) і забезпечує стабільне автономне електроживлення. Його синхронний альтернатор видає однофазну напругу 220 В із частотою 50 Гц, що гарантує надійну роботу практично будь-якого електрообладнання.
Комплектується одноциліндровим 4-тактним двигуном Matari M270 з повітряним охолодженням, він забезпечує роботу встановлення тривалий час без перегрівання. Рівень споживання палива за 60% навантаження — 1,5 л/год. Автономність генератора підтримуються місткістю паливного бака в 13 літрів, що дає змогу встановлювати роботу без дозаправляння понад 8 годин.
Особливості та переваги Matari MH6000E
Matari MH6000E обладнаний багатофункціональним контролером, завдяки якому в користувача є можливість відстежувати актуальні показники: напруги, вольтажу, навантаження і час роботи генератора. Крім того, установлення досить тихе у своєму класі (72 дБа) — це робить його ідеальним вибором для використання в домашніх умовах, на будівельних майданчиках або в інших місцях, де є обмеження за рівнем друкуваного шуму.
Габаритні розміри Matari MH6000E становлять 685х475х505 мм, а його маса 63 кг — досить легкий і портативний. Важливою перевагою є тип запуску на вибір (ручний або електростарт).
Незалежно від того, чи потрібне вам надійне джерело електроживлення для дому, будівельного майданчика або інших цілей, бензиновий генератор Matari MH6000E стане чудовим помічником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 0.6 л |
| Автоматика | Немає |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 685*475*505 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Matari M270 |
| виконання | Без кожуха |
| Кількість фаз | Однофазний (220 В) |
| Маса, кг | 63 кг |
| Напруга | 220 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 4 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 13 л. |
| Охолодження | Повітряне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 1,5 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 4,5 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, 4-тактний, повітряного охолодження |
| Тип запуску | Ручний + Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 72 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 3000 об/хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 27 000 ₴








