Matari MH9000EA — це сучасний бензиновий генератор, що має всі необхідні якості для забезпечення користувача стабільною електрикою. Може використовуватися на об'єктах різного призначення: побутового, комерційного, виробничого та соціального. Модель позиціюється як оптимальне поєднання високої продуктивності та зручності використання.
Встановлення має резервну потужність 6.5 кВт і номінальну потужність 6 кВт, гарантує стабільне подавання електрики, якщо немає основної мережі. Синхронний альтернатор забезпечує однофазну напругу 220V (50Hz), що робить цей генератор придатним рішенням для живлення різних пристроїв та обладнання.
Особливості бензинового генератора Matari MH9000EA
За роботу встановлення відповідає двигун Matari M420 (3000 об/хв) — є надійним і ефективним рішенням. Він одноциліндровий 4-тактний, з повітряним охолодженням. Місткість паливного бака становить 23 літри, що за витрати 1,9 л/год забезпечує тривалий час автономної роботи. Заводити двигун можна вручну або за допомогою електростарта.
Matari MH9000EA має багатофункціональний контролер, який інформує користувача про поточну напругу, частоту струму та час роботи. Також генератор досить тихий — 72 дБа, що робить його гарним вибором для використання в домашніх умовах, на будівельних майданчиках та інших місцях, де потрібне електроживлення без надмірного шуму.
Компактні габарити 790х575х605 мм і маса в 94 кг, робить Matari MH9000EA мобільним рішенням, тому для спрощення переміщення виробник розмістив на корпусі два транспортувальні колеса.
Matari MH9000EA постачається з гарантією на два роки, що підтверджує його високу якість і надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 1.1 л |
| Автоматика | Немає |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 790*575*605 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Matari M420 |
| виконання | Без кожуха |
| Кількість фаз | Однофазний (220 В) |
| Маса, кг | 94 кг |
| Напруга | 220 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 6 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 23 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 1.9 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 6.5 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, 4-тактний, повітряного охолодження |
| Тип запуску | Ручний + Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 72 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 3000 об/хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 35 000 ₴








