Генератор Matari M7500I-R — це новий інверторний бензиновий генератор Matari, особливістю якого є запуск за допомогою дистанційного керування (пульта). Дистанційний запуск працює на відстань до 50 метрів, за умови, що немає природних перешкод у формі стін або піднесень. Вам не потрібно буде виходити на вулицю та запускати/вимикати генератор за допомогою електростартера. Якщо генератор не запуститься з першого разу, він автоматично виконає 5 нових спроб запуску.
До комплектації генератора входить зарядний пристрій для підтримки АКБ в зарядженому стані, якщо генератор довго не використовувався і перебуває в режимі очікування, акумулятор підтримуватиметься потрібною ємністю. Під час роботи генератора акумулятор автоматично заряджається.
Інверторний генератор Matari M7500I-R має 2 однофазні розетки 16 А (IP44) й 1 однофазну силову розетку 32 А (IP44). Розетки захищені автоматичними вимикачами від перевищення допустимого навантаження.
На лицьовій частині генератора встановлена цифрова панель з індикатором вихідної напруги, частоти струму, лічильник мотогодин, показник критично низького рівня оливи, індикатори перевантаження та правильної роботи (понад детальну інформацію про параметри цифрової панелі дивіться в мануалі до генератора на сайті).
Потужність генератора Matari M7500I-R
Matari M7500I-R — досить потужний однофазний генератор у своєму класі, у цього інверторного генератора 7.5 кВт максимальної потужності та 7.2 кВт номінальної. Він ідеально підійде для дачі або приватного будинку, гаража та невеликого СТО. Стабільна напруга та чиста синусоїда дає змогу під'єднати чутливу електротехніку.
Надійний 4-тактний OHV двигун забезпечує економну витрату палива, легкий і плавний запуск. Також встановлений високоякісний альтернатор синхронного типу зі 100% мідною обвиткою. Тільки мідне обмотування може витримувати максимальне навантаження (перевантаження), що гарантує тривалу безперебійну роботу.
Інверторна електростанція обладнана колесами, що дає змогу з легкістю переміщати її по майданчику та забезпечує мобільність експлуатації, вагу встановлення 73 кг.
Генератор має бути встановлений на ідеально рівній поверхні, для того щоб олива рівномірно розподілялася всередині двигуна. Використовуйте тільки високоякісну оливу для чотиритактних двигунів SAE10W30 або SAE10W40. Рекомендована класифікація оливи API "SJ" (США) або ACEA "A3" (Європа). Обов'язково стежте за рівнем оливи та перевіряйте перед кожним запуском, за потреби долийте. Також не рекомендуються змішувати різні типи олій. У разі якщо Ви не простежили за рівнем оливи, генератор автоматично вимкнеться у разі артично низького рівня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Тип генератора | Інверторний |
| Номінальна сила струму | 31.3 А |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 1.1 л |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 616x533x559 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | MGB 460 |
| виконання | Без кожуха |
| Кількість фаз | Однофазний (220 В) |
| Маса, кг | 73 кг |
| Напруга | 220 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 7.2 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 24 л. |
| Охолодження | Повітряне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 2 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 7.5 кВт |
| Тип двигуна | 4-тактний OHV |
| Тип запуску | Електростарт + дистанційний запуск |
| Рівень шуму (дБа): | 68 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 3000 об/хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 56 000 ₴









