Дизельний генератор Matari MR20 — це надійне й ефективне рішення для екстреного електропостачання об'єктів із середнім рівнем споживання. Модель випускається в спеціальному захисному кожусі, має потужність 20 кВт (18 кВт номінал), що дає змогу приєднувати більшість побутових і промислових електроприладів.
Дизайнератор Matari MR20 обладнаний синхронним альтернатором, видає однофазну та трифазну напругу 220/380V (50 Гц). Система АВР забезпечує надійне перемикання між мережевим і резервним живленням, гарантуючи безперебійну роботу обладнання на об'єкті. Генератор має рідинне охолодження й багатофункціональний контролер — це забезпечує оптимальне тепловідведення, а також дає змогу користувачеві контролювати роботу обладнання.
Двигун Matari Ricardo (1500 об/хв) працює на дизельному паливі та має великий ресурс. Об'єм бака — 140 літрів, за 60% навантаження витрата дизеля 4 літри/год. Це дає змогу генератору забезпечувати тривалу автономну роботу без потреби частого заправлення. Запускається двигун за допомогою електростартера, що підвищує комфорт експлуатації.
Переваги дизельного генератора Matari MR20
Ключовою перевагою генератора Matari MR20 є система автоматичного введення в резерв (АВР), що забезпечує повну автономність об'єкта в разі аварійного вимкнення електроенергії. Також у ньому передбачений контролер. Гарантійний термін становить 2 роки.
Габарити генератора 2050x930x1200 мм, а його маса 840 кг. Завдяки зручній конструкції корпусу, генератор можна швидко встановити. Рівень відтворюваного шуму під навантаженням 68 дБа — це дає змогу його експлуатації в місцях, з підвищеними вимогами до рівня шуму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 10 л |
| Автоматика | АВР Є |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 2050х930х1200 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Ricardo |
| виконання | У кожусі |
| Кількість фаз | Трифазний (380 В) |
| Маса, кг | 840 кг |
| Напруга | 220/380 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 18 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 140 л |
| Охолодження | Рідинне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 4 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 20 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Дизельний генератор |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 68 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 1500 об./хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 1 ₴







