Дизельний генератор Matari MR30 — надійний і потужний пристрій, що дає змогу забезпечити стабільне електроживлення в різних умовах. Модель виготовлена в спеціальному захисному кожусі, має потужність 33 кВт (30 кВт номінал), що робить її добрим вибором для застосування в комерційній та промисловій сфері.
Matari MR30 обладнаний синхронним альтернатором, видає трифазну напругу 220/380 В (50 Гц). Наявність автоматики дає змогу зручно керувати живленням. Генератор має рідинне охолодження і вбудований багатофункціональний контролер, який допомагає користувачеві контролювати температуру пристрою, вольтаж, навантаження і час роботи.
Дизельний двигун Ricardo забезпечує високу продуктивність. Об'єм паливного бака становить 160 літрів, а витрата палива (навантаження 60%) становить лише 5 літрів на годину. Це гарантує тривалий період автономної роботи без потреби частого заправлення. Тип запуску електростарт забезпечує додаткову зручність експлуатації.
Габарити корпусу становлять 2250x950x1290 мм, а його вага — 1055 кг. Це досить компактний пристрій (для свого класу), який можна досить швидко переміщати та встановлювати в потрібному місці. MR30 відрізняється від більшості конкурентів низьким рівнем шуму, лише 68 дБа — це дає змогу використовувати обладнання в умовах, що вимагають мінімального шуму.
Інші особливості та переваги дизельгенератора MR30
Цей генератор має низку переваг, включно з: тихою роботою, наявністю автоматики, мультиприлад (для контролю напруги, частоти та часу роботи), а також економна витрата палива, що допомагає знизити загальні експлуатаційні витрати на вироблення енергії.
Купуючи дизельний генератор Matari MR30, власник отримує гарантію 2 роки від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 13 л |
| Автоматика | АВР Є |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 2250x950x1290 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Ricardo |
| виконання | У кожусі |
| Кількість фаз | Трифазний (380 В) |
| Маса, кг | 1055 кг |
| Напруга | 220/380 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 30 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 160 л |
| Охолодження | Рідинне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 5 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 33 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Дизельний генератор |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 68 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 1500 об./хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 1 ₴







