Дизельний генератор Matari MB65 — це трифазний дизельний генератор з електростартом. Має номінальну потужність 65 кВт (резервну 70 кВт), альтернатор генератора з мідною обмоткою. Є надійним рішенням для безперервного електропостачання об'єктів із невисоким і середнім рівнем енергоспоживання.
Дизельна електростанція Матарі МВ65 є трифазною (380 В), видає напругу 220/380 В, може експлуатуватися на побутових, комерційних, промислових і виробничих об'єктах. Наявність автозапуску ABP дає змогу ДЕС автоматичне введення резерву відразу після вимкнення основної електромережі — це дуже важливо для об'єктів критичної інфраструктури та підприємств із безперервним циклом виробництва.
Особливості електростанції Matari MB65
Серце генератора електрики — продуктивний двигун підвищеної надійності Baudouin, забезпечує витрату дизеля ≈ 9 л/год (у разі навантаження 60%). Модель має функцію підігрівання сорочки для швидкого запуску взимку, чого не мають практично всі бензинові генератори та деякі дизельні).
Компактні габарити корпусу 2550х1050х1300 і порівняно невелика маса 1340 кг дають змогу встановлювати генератор на невеликих, попередньо підготовлених майданчиках (зазвичай на залитих бетоном або на фундамент). Установлення має стандартні для свого класу параметри шумності в роботі — 68 дБа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 13 л |
| Автоматика | АВР Є |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 2550x1050x1300 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Baudouin 4M10G88/5 |
| виконання | У кожусі |
| Кількість фаз | Трифазний (380 В) |
| Маса, кг | 1340 кг |
| Напруга | 220/380 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 65 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 145 л |
| Охолодження | Рідинне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 9 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 70 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Дизельний генератор |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 68 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 1500 об./хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 655 000 ₴




