Автоматичний зарядний пристрій AW05-1208
3 599 ₴
3 491,03 ₴
- В наявності
- Код: AW05-1208
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Автоматичний зарядний пристрій AW05-1208 ТМ AUTO WELLE, призначений для всіх типів акумуляторних стартерних батарей кислотно-свинцевого типу WET, MF, AGM та GEL, які використовуються в легкових та малих комерційних автомобілях, мототехніці та інших транспортних засобах та механізмах. Вбудований мікропроцесор забезпечує повністю автоматичний процес заряджання.
Цикл зарядки складається з 9 автоматичних ступенів.
Паковання — картонна коробка.
LCD дисплей із підсвічуванням
LCD дисплей із підсвічуванням забезпечить комфортне користування зарядним пристроєм у будь-який час доби. Поруч із екраном зарядного пристрою знаходяться: індикатор живлення Power, індикатор помилки Error (якщо червоний), а також кнопка зміни режиму Mode.
Режим повільної зарядки
Для гелевих, свинцево-кислотних батарей. Зарядка виконується пониженим струмом max 2А і контролюється мікропроцесором.
Режим швидкої зарядки
Для нормалічних, гелевих, свинцево-кислотних батарей. Зарядка виконується струмом max 8А у швидкому режимі і контролюється мікропроцесором.
Заряджання AGM батарей
Зарядка виконується максимальним струмом 8А і контролюється мікропроцесором. Мікропроцесор оцінює стан батареї та встановлює силу зарядного струму і напругу відповідним чином. Це дозволяє найбільш ефективно заряджати акумулятор та продовжити строк його експлуатації.
Режим відновлення (десульфатування)
Пристрій має унікальний режим - десульфатування, який відновлює ємність акумулятора, продовжуючи термін його служби. Спеціальний режим відновлення для сильнорозряджених акумуляторних батарей та батарей після тривалого використання без підзарядки або глибокого розряду.
Режим імітація АКБ
Режим живлення з постійною напругою 13,8 В та струмом до 5 А, призначений для живлення компютерної системи автомобіля при заміні акумулятора (дозволяє замінити акумулятор, що вийшов з ладу, без втрати налаштувань в автомобілі).
Функція памяті
Пристрій має режим очікування, у який перейде в разі перебоїв електроживлення або випадкового відключення штекера від мережі. У памʼять зарядного пристрою будуть записані режим та статус зарядки. Після відновлення живлення зарядка буде відновлена з того моменту, на якому вона зупинилась.
Максимально безпечний процес заряджання
Для максимальної безпеки процесу заряджання, пристрій має такі захисти:
- захист від короткого замикання
- захист від неправильного підключення (зворотня полярність)
- захист від перегріву зарядного пристрою (переходить у режим повільної зарядки)
Металева скоба
Для підвішування пристрою корпус має металеву скоба, що складається.
Прогумовані накладки
Клеми для підключення до акумулятору захищені прогумованими накладками.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зарядний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LCD дисплей | з підсвіткою |
| Ємність акумулятора, А·год | 10-160 |
| Клас захисту | IP65 |
| Максимальний вихідний струм, A | 2A/8A |
| Напруга, B | 12 |
| Номінальна вхідна напруга | 210~240В / 50 Гц |
| Робоча температура | -20 °C ... +50 °C |
| Режим роботи | швидкий, повільний |
| Штрихкод | 4260405361557 |
- Ціна: 3 491,03 ₴








