


Зарядний пристрій для прискореного заряджання Li-ion батарей KS 40A-FC
10 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS 40A-FC
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Простий у використанні зарядний пристрій для прискореного заряджання призначений для зарядки Li-ion батареї портативної електростанції KS 2200PS-FC.
Зарядний пристрій має захист від:
- перегріву
- короткого замикання
- зворотної полярності
- перезаряду акумуляторної батареї
Зарядний пристрій для прискореного заряджання призначений для використання від мережі живлення з номінальною напругою 230 В. Ручка для перенесення забезпечує легке транспортування та розміщення.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага нетто, кг | 4,3 |
| Вихідна потужність, Вт | 1000 |
| Вихідний струм, A | 40 +/- 2% |
| Вологість | 5%-90% |
| Габариті нетто, мм | 260 x 158 x 91 |
| Енергоефективність | ≥ 85% |
| Максимальна вихідна напруга, В | 25.2 +/-0.2 |
| Матеріал корпусу | чорний алюміній |
| Номінальна вхідна напруга | AC 200-230 В/50 Гц |
| Підходять до | KS 2200PS-FC |
| Робоча температура | -10...55°C |
| Температура зберігання | -20...70°C |
| Тип зарядної батареї | Li-ion |
| Штрихкод | 4260405365951 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 499 ₴



