Пилка торцювальна HECHT 835
Переваги продукту ''Пилка торцювальна HECHT 835''
Потужна та надійна монтажна пила HECHT 835 - ідеальний вибір для швидкого та точного різання металевих матеріалів. Завдяки високій потужності двигуна 2600 Вт, можливості постановки косих розрізів і компактному дизайну, ця пила забезпечує ефективну роботу без зайвих ускладнень.

Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити HECHT 835 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат

Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
| Тип двигуна | Електричний 230 В/50 Гц |
| Потужність | 2600 Вт |
| Частота холостого ходу | 3600 об / хв |
| Кут скосу | -45° - +45° |
| Ø відрізного диска | 355 мм (14'') |
| Ø монтажного отвору | 25,4 мм |
| Максимальний розріз плоского матеріалу | до 110 мм |
| Максимальний квадратний розріз | 120 x 120 мм |
| Товщина відрізного диска | 4 мм |
| Діаметр шпинделя | 17,5 мм |
| Розміри упаковки | 55 x 31 x 41 см |
| Вага | 12,3 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HECHT835 |
| Артикул для відтворення на сайті | HECHT835 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Короткий опис | Пила торцювальна HECHT 835 |
| Назва | Пила торцювальна HECHT 835 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599 ₴



