Фрезерно-свердлильний верстат JET JMD-1
Фрезерно-свердлильний верстат JET JMD-1 сконструйований і випущений швейцарською фірмою JET для застосування в малих цехах підприємств, учбових майстернях при школах, ремонтних організаціях, так і для індивідуальних майстрів в умовах приватних володінь. Призначення даного обладнання – фрезерування, свердління, розточування виробів з різноманітних металів, сплавів, полімерів та нарізання різьби. Відноситься до моделей класу «хобі», при цьому відрізняється широким спектром використання, якісним виконанням, хорошим рівнем продуктивності та надійністю в роботі.
Особливості та переваги моделі JMD-1:
- жорстка конструкція пристрою сприяє підвищеної точності і ретельності обробки деталей з різних металів;
- вхідний в комплект поставки швидкозажимний патрон, що дозволяє заощадити час на заміну свердел або установку додаткового обладнання, що розширює сферу застосування інструменту;
- здатність шпинделя обертатися в лівому напрямку дає можливість нарізання різьби при необхідності на певних деталях;
- дворівневе плавне регулювання швидкості обертання сприяє обробці деталей з матеріалів різної твердості і щільності;
- можливість пересування наполегливої столу по напрямних і його фіксація в потрібному положенні і місці, полегшує працю працівника;
- нескладність в експлуатації, управлінні і обслуговуванні пристрою.
5 основних причин придбати JET JMD-1:
- Нахиляємося, як в праву, так і ліву сторону на 45 градусів стійка, робить реальними маніпуляції з заготовками під різними кутами;
- Пази на поверхні робочого столу сприяють міцному закріпленню виробів для точності вироблюваних з ними операцій;
- Потужний, безколлекторный двигун асинхронного дії, витримує навантаження в тривалому режимі;
- Наявність захисного екрану і кожухів, автоматичне відключення пристрою від мережі напруги, забезпечить безпечні умови праці навіть недосвідченому, починаючому користувачеві;
- Стійкість апарату при відносно невеликих габаритах і мінімальна вібрація, поглинається корпус з сірого чавуну.
- Бренд - JET.
- Тип верстата - вертикально-фрезерний; свердлильно-фрезерний.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (220 В).
- Потужність, Вт - 260 Вт.
- Діаметр фрези - 10 мм; 20 мм
- Оброблюваний матеріал - по металу.
- Максимальний діаметр свердління в сталі, мм - 10 мм.
- Максимальні обертів - 1000 об/хв; 2000 об/хв.
- Хід шпинделя (валу) вертикальний - 30 мм.
- Діаметр шпинделя (по дереву) - 30 мм.
- Хід пінолі шпинделя - 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Оброблюваний матеріал | по металлу |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 40 кг |
| Внутрішній конус шпинделя | МК2/М10 |
| Габарити | 550х450х630 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр кінцевої фрези | 10 мм |
| Діаметр фрези | 10 мм; 20 мм |
| Діаметр шпинделя (по дереву) | 30 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Верстат; затискна тяга М10; свердлильний патрон з оправленням; захисний екран; набір інструменту для обслуговування верстата; набір сухарів 8 мм; картонна коробка; інструкція по експлуатації; гарантійний талон |
| Максимальні оберти | 1000 об/хв; 2000 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в сталі, мм | 10 мм |
| Потужність, Вт | 260 Вт |
| Особливості | малогабаритний; шкільний |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Розмір робочого столу | 240х145 мм |
| Відстань від шпинделя до стійки | 140 мм |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип верстата | вертикально-фрезерний; свердлильно-фрезерний |
| Тип установки | Настільний |
| Хід пінолі шпинделя | 30 мм |
| Хід шпинделя (валу) вертикальний | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 700 ₴










