Настільний фрезерний верстат JET JWS-34KX (380V)
| Настільний фрезерний верстат JET JWS-34KX стане відмінним рішенням для будь-якого деревообробного цеху або майстерні. Він забезпечує високу ефективність і продуктивність при виконанні фрезерування різних дерев'яних виробів та заготовок. До основних переваг верстата слід віднести також порівняно невеликі розміри і широку функціональність. Для роботи даної моделі необхідно забезпечити підключення до 3-х фазної мережі (напруга 380 В). | ![]() |
Особливості та переваги:
![]() |
|
5 основних причин купити модель JWS-34KX
| ![]() |
- Бренд - JET.
- Тип верстата - універсальний.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (380 В).
- Потужність, Вт - 2900 Вт.
- Діаметр фрези - 180 мм.
- Оброблюваний матеріал - по дереву.
- Максимальні оберти - 1700 об/хв; 3500 об/хв; 6000 об/хв; 8000 об/хв.
- Максимальна висота фрезерування - 120 мм.
- Нахил шпинделя - без нахилу.
- Хід шпинделя (валу) вертикальний - 120 мм.
- Діаметр шпинделя (по дереву) - 30 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Оброблюваний матеріал | по дереву |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Висота столу | 830 мм |
| Габарити | 640х635х990 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр витяжного патрубка | 160 мм |
| Діаметр отвору столу | 160 мм |
| Діаметр фрези | 180 мм |
| Діаметр шпинделя (по дереву) | 30 мм |
| Інформаційний дисплей | Немає |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Шпиндель (діаметр 30 мм) цангові затискачі (8 і 12 мм) Фрезерний упор верхній і бічний притиски заготівки кутовий упор упор для фрезерування закругл |
| Максимальна висота фрезерування | 120 мм |
| Максимальні оберти | 1700 об/хв; 3500 об/хв; 6000 об/хв; 8000 об/хв |
| Потужність, Вт | 2900 Вт |
| Нахил шпинделя | без нахилу |
| Особливості | шкільний |
| Харчування | від мережі (380 В) |
| Розмір робочого столу | 540х635 мм |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип верстата | Універсальний |
| Тип установки | підлоговий; стаціонарний |
| Хід шпинделя (валу) вертикальний | 120 мм |
- Ціна: 87 395 ₴












