Фрезерно-свердлильний верстат JET JMD-1L
Фрезерно-свердлильний верстат JET JMD-1L нагоді домашньому майстрові або професіоналу для роботи з різними металевими виробами. За допомогою універсального приладу власник може свердлити, фрезерувати, розточувати деталі. Висока точність і продуктивність є безсумнівним достоїнством агрегату.
Особливості та переваги моделі JMD-1L
- для подачі заготовки в потрібному напрямку використовується великий маховик. Додатковий механізм відповідає за більш точну настройку подачі;
- швидкість обертання вибирається з 2-х запропонованих діапазонів при максимальному показнику 2500 об/хв. Плавне регулювання захищає мотор від навантажень і збільшує безпеку робочого;
- чавунний корпус знижує механічні коливання, продовжуючи термін активної експлуатації;
- перемикання обертання з правостороннього на лівосторонній нагоді при нарізуванні різьби;
- вертикальна стійка може змінювати своє положення, нахил стійки розширює можливості майстра;
- регульовані напрямні, а також надійні фіксатори утримують деталь в нерухомому положенні;
- кнопка аварійної зупинки служить гарантією безпеки оператора;
- захисний екран захищає користувача від летючих уламків.
- Бренд - JET.
- Тип верстата - вертикально-фрезерний; свердлильно-фрезерний.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (220 В).
- Оброблюваний матеріал - по металу.
- Максимальні оберти - 1100 об/хв; 2500 об/хв.
- Хід пінолі шпинделя - 270 мм
- Відстань від шпинделя до стійки - 167 мм.
- Діаметр кінцевої фрези - 16 мм.
- Тип установки - настільний.
- Особливості - шкільний.
- Внутрішній конус шпинделя - MK3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Оброблюваний матеріал | по металлу |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 54 кг |
| Внутрішній конус шпинделя | MK3 |
| Габарити | 590x580x760 мм |
| Діаметр кінцевої фрези | 16 мм |
| Клас | Професійний |
| Максимальні оберти | 1100 об/хв; 2500 об/хв |
| Особливості | шкільний |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Відстань від шпинделя до стійки | 167 мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип верстата | вертикально-фрезерний; свердлильно-фрезерний |
| Тип установки | Настільний |
| Хід пінолі шпинделя | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 000 ₴












