Опис моделі Scheppach SG3400i
Однофазний портативний інверторний бензиновий генератор Scheppach SG3400i - це надійне та легке джерело енергії, яке ідеально підходить для використання під час відпочинку на природі, на будівельному майданчику або в будинку під час відключення електроенергії. Агрегат характеризується активною потужністю 3 кВт, наявністю системи стабілізації напруги. Станція оснащена комбінованим пуском - ручним та електростартом, можливістю дистанційного керування, двома однофазними розетками по 16А. Генератор має компактну конструкцію, що дозволяє легко переносити його на місце призначення і зберігати в будь-якому зручному місці, має низький рівень шуму.
Особливості Scheppach SG3400i

Однофазна установка з широкою сферою застосування
Інверторний генератор є однофазною установкою, яка ідеально підходить для використання як резервне джерело живлення в будинку, на дачі або на будівельному майданчику.

Двигун потужністю 5.1 к.с.
Міні-електростанція оснащена потужним чотиритактним одноциліндровим двигуном 212 см.куб., що має високу продуктивність та гарантує надійну роботу навіть за високих навантажень.

Дистанційний запуск
Функція дистанційного запуску надає можливість керувати генератором на відстані, що забезпечує максимальний комфорт та зручність в експлуатації.

Функція стабілізації напруги
Функція дозволяє генератору підтримувати постійну напругу за будь-яких умов роботи, підключати чутливе до якості струму обладнання, комп'ютерну техніку. Це гарантує безпеку та стабільність роботи електроустаткування.

Колеса та рукоятка для транспортування
Генератор оснащений колесами і відкидною рукояткою, що ховається, для транспортування, що забезпечує максимальну мобільність і зручність у використанні, легке переміщення по території будівельного майданчика або дачній ділянці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43.8 кг |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Об'єм двигуна | 212 см. куб. |
| Габарити | 579x425x443 мм |
| Тип установки | портативні (переносні) |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальна потужність | 3.4 кВт |
| Обсяг паливного бака | 7.4 л |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Марка палива | АІ-92 |
| Гарантія | 12 місяців |
| виконання | у кожусі |
| Частота струму/напруги | 50 Гц |
| Потужність, л. с. | 5.1 л.с. |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Тип запуску | ручний стартер електростарт дистанційний з пульта |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-40 |
| Додаткові параметри | OHV |
| Тип розеток | 2х16А (220В) |
- Ціна: 29 999 ₴






