Універсальний фрезерний верстат FDB Maschinen TMM110W з поворотним столом
395 000 ₴
383 150 ₴
- В наявності
- Код: 827200
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний фрезерний верстат FDB Maschinen TMM110W з поворотним столом призначений для виконання різних фрезерних робіт, а також свердління та нарізування різьблення.
Модель TMM110W є легким універсальним верстатом, який оснащений двома шпиндельними блоками: горизонтальним і вертикальним, дозволяє фрезерувати різні площини, похилості, западини, шліци та ін. Апарат характеризується високою надійністю, тривалим періодом експлуатації та високою точністю обробки .
Особливості FDB Maschinen TMM110W:- Агрегат оснащений вертикально-фрезерною та горизонтальною головкою, завдяки чому є багатофункціональним універсально-фрезерним обладнанням.
- Робочий стіл повертається в горизонтальній площині на ±, 35 градусів.
- Пристрій цифрової індикації (УЦІ) в базовій комплектації.
- Жорстка масивна конструкція з високоякісного чавуну, цілісна прямокутна напрямна осі Z, масивний прецизійний стіл.
- Висока точність обробки досягається за допомогою застосування конічних роликових підшипників (биття пінолі не перевищує 0,001 мм).
- Напрямні типу ластівчин хвіст по всіх осях. двигуна, реверсивний перемикач обертання, кнопка аварійної зупинки, система подачі СОЖ і центральна система мастила направляючих.
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний хід столу (Z) | 335 мм |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 1340х1140х2245 мм |
| Діапазон швидкостей обертання вертикального шпинделя | 115-1730 об/хв |
| Діапазон швидкостей обертання горизонтального шпинделя | 60-1350 об/хв |
| Діапазон швидкості поздовжнього переміщення фрезерного столу | 32-700 мм/хв |
| Кількість швидкостей обертання вертикального шпинделя | 8 |
| Кількість швидкостей обертання горизонтального шпинделя | 9 |
| Кількість швидкостей поздовжнього переміщення фрезерного столу | 8 |
| Конус горизонтального шпинделя | ISO40 |
| Конус пінолі вертикального шпинделя | ISO40 |
| Максимальний діаметр вертикального фрезерування | 25 мм |
| Максимальний діаметр узгодження (сталя) | 30 мм |
| Максимальний діаметр торцевого (дискового) фрезерування | 100 |
| Потужність електродвигуна приводу вертикального шпинделя | 1,5 кВт |
| Потужність електродвигуна привода горизонтального шпинделя | 1,5 кВт |
| Потужність електродвигуна поздовжнього та поперечного переміщення | 0,37 кВт |
| Наявність системи подавання мастильно-охолоджувальної рідини (СОЖ) | Немає |
| Напруга електродвигунів вертикального та горизонтального шпи | 380 В |
| Поворот столу навколо осі (мах.) | ±35 |
| Поперечний хід столу (Y) | 230 мм |
| Поздовжній хід столу (X) | 580 мм |
| Розмір Т-образних пазів | 3х16х60 мм |
| Розмір столу | 800х240 мм |
| Відстань (кінець вертикального шпинделя-поверхня столу) | 60-360 мм |
| Відстань (ось вертикального шпинделя-поверхня колони) | 250-650 мм |
| Відстань (ось горизонтальний шпиндель-поверхня стола) | 20-320 мм |
| Різь затискної штанги | М16 |
| Кут нахилу фрезерної голови (вправо вліво) | ±90 |
| Кут повороту фрезерної голови навколо осі стійки | ±90 |
| Пристрій цифрової індикації (УЦІ) | Да |
| Хід пінолі вертикального шпинделя | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383 150 ₴








