



Фрезерний верстат по дереву FDB Maschinen MX5117
136 000 ₴
131 920 ₴
- В наявності
- Код: 827080
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості верстата FDB Maschinen МХ5117: Агрегат характеризується потужною масивною станиною, яка одночасно є основою рухомого столу. Це забезпечує високу точність фрезерування. Конструкцією верстата передбачено видалення стружки із зони фрезерування та з нижньої частини верстата. Рухомий стіл оснащений завзятою поворотною лінійкою. < h3>Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стільниці | 860 мм |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 1100х870х1170 мм |
| Діаметр шпинделя | 32 мм |
| Максимальна висота фрезерування | 120 мм |
| Максимальна кількість обертів шпинделя | 10000/8000/6000 об/хв |
| Максимальний діаметр інструмента під нерухомим столом | 170 мм |
| Максимальний діаметр отвору в нерухомому столі | 180 мм |
| Потужність двигуна (380 В) | 4 кВт |
| Напрямок обертання шпинделя | одностороннє (за годинниковою стрілкою) |
| Притискач заготівки на рухомому столі | в наявності |
| Розмір нерухомого столу | 1150x450 мм |
| Розмір рухомого столу | 1150x310 мм |
| Тип передачі | кліночасна |
| Кут повороту наполегливої лінійки рухомого столу | 0-45 |
| Фіксація рухомого стола в нерухомому стані | Да |
| Хід рухомого столу | 800 мм |
| Хід шпинделя | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 920 ₴



