Свердлильно-фрезерний верстат FDB Maschinen BF 16 з ремінним приводом шпинделя (модель 16/18) (прямий ремінний привід від двигуна на шпиндель (відсутність зубчастої передачі, проміжного валу) призначений для виконання фрезерних, свердлильних, різьбонарізних робіт та чорних металів та їх сплавів в умовах штучного виробництва.
Завдяки суміщенню операцій фрезерування та свердління, скорочуються витрати на придбання додаткових верстатів, а також економляться виробничі площі. в умовах штучного та дрібносерійного виробництва на підприємствах з невисоким навантаженням, у ремонтних майстернях, інструментальних цехах тощо. Обладнання характеризується легкістю освоєння та експлуатації, високою надійністю, простотою обслуговування.
18):- Зручна панель управління,
- Праве-ліве обертання шпинделя,
- Захищена кожухом напрямна фрезерної головки,
- Короткий кінематійний ланцюг,
- Потужний електродвигун,
- Тонка подача при фрезеруванні,
- Подача рукояткою під час свердління,
- Регульований упор переміщення столу.
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 510х460х845 мм |
| Діапазон кута повороту (клона) шпиндельної головки | ±90 |
| Кількість пазів | 3 мм |
| Кількість ступенів | 1 |
| Конус шпинделя | MK2/M10 |
| Максимальна відстань від центру шпинделя до колони | 165 мм |
| Максимальна відстань від шпинделя до столу | 240 мм |
| Максимальний діаметр вертикального фрезерування | 16 мм |
| Максимальний діаметр узгодження (сталя) | 16 мм |
| Максимальний діаметр торцевого (дискового) фрезерування | 50 |
| Потужність електродвигуна приводу шпинделя | 0.75 кВт |
| Наявність системи подавання мастильно-охолоджувальної рідини (СОЖ) | Немає |
| Напрямок обертання шпинделя | вправо вліво |
| Напруга електродвигуна шпинделя | 220 В |
| Переміщення пінолі | 50 мм |
| Переміщення шпиндельної голови (Z) | 205 мм |
| Підсвічування робочої зони | Немає |
| Підйом опускання | ручне |
| Поперечне переміщення столу (Y) | 160 мм |
| Поздовжнє переміщення столу (Х) | 220 мм |
| Розмір Т-образних пазів | 10 мм |
| Розмір столу | 400х120 мм |
| Відстань між пазами | 35 мм |
| Регулювання глибини свердління | Немає |
| Різь затискної тяги шпинделя | М12 |
| Швидкість обертання шпинделя | 50-2250 об/хв |
| Спосіб зміни швидкості обертання шпинделя | варіатор |
| Тип електродвигуна — шпинделя | Асинхронний |
| Точне подавання пінолі | Да |
| Тумба під верстат | Немає |
| Пристрій цифрової індикації (УЦІ) | Да |
| Функція нарізування різі | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 000 ₴







