Заправний модуль для дизельного палива БЕНЗА DT 480-220
38 500 ₴
37 345 ₴
- В наявності
- Код: AO_DTK-480220V
- +380 (95) 244-71-70Водафон
БЕНЗА DT 480-220 — мобільна паливозаправна станція, призначена для транспортування та розчавлювання дизельного палива з використанням мережі живлення напругою 220 В. Станція виготовлена у формі єдиного модуля-резервуара місткістю 480 літрів, виготовленого з поліетилену методом ротаційного формування. Габаритні розміри модуля становлять 1200х806х800 мм, що дає змогу розміщувати його в вантажному відсіку автомобіля типу пікап або фургон. Конструкція резервуара передбачає використання вилкового навантажувача, а для надійної фіксації під час транспортування є заглиблення для стяжних ременів.
Паливоправильне обладнання розташоване безпосередньо в відливці резервуара та захищається від зовнішнього впливу пластиковою кришкою. Застібки кришки передбачають використання замків, що дає змогу обмежити безконтрольний доступ до обладнання.
Головний робочий елемент станції — самовсмоктувальний лопатевий насос Бенза Н220-40 продуктивністю 40 л/хв. Тривалість безперервної роботи насоса до 30 хвилин, чого вистачає для перекачування всього вмісту резервуара за одне вмикання. На випадок перекриття роздавального крана за ввімкненого насоса є вбудований перепускний клапан, проте не треба допускати тривалої роботи насоса в такому режимі.
Як роздавальний кран використовується механічний пістолет АС-15А з вбудованим лічильником, що дає змогу вести контроль і облік перекачаного палива. Пістолет обладнаний поворотною муфтою й напірним рукавом завдовжки 4 метри. Для відстеження залишку палива резервуар має вбудований індикатор. Кришка заливної горловини резервуара обладнана клапаном скидання тиску та захистом від проливання в разі перекидання.
Заправна станція БЕНЗА DT 480-220 призначена для роботи з дизельним паливом. Транспортування й перекачування бензину, гасину, води та хімікатів забороняється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Benza |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 61 кг |
| Тип рідини | дизель |
| Впускний/випускний отвір | 1' x 1' |
| Гарантійний термін | 12міс міс |
| Заборонені рідини | Бензин, гас, вода |
| Макс. час безперервної роботи | 30 хв |
| Напірний рукав | 3/4' завдовжки 4 м |
| Напруга живлення | 230 В |
| Об'єм резервуара | 480 л л |
| Перепускной клапан | Да |
| Похибка лічильника | до 0,5% |
| Продуктивність | 40 л/хв л/хв |
| Робоча температура | -20/+50 °С |
| Розмір | 1200х806х800 мм |
| Тип пістолета | механічний |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Шнур живлення | 2 м |
- Ціна: 37 345 ₴



