Заправний модуль для дизельного палива БЕНЗА DT 480-12
36 777 ₴
35 673,69 ₴
- В наявності
- Код: AO_DTK-48012V
- +380 (95) 244-71-70Водафон
БЕНЗА DT 480-12 мобільний паливозаправний модуль, призначений для заправляння техніки дизельним паливом у польових умовах. Невеликі габарити модуля (1200х806х800 мм) дають змогу із легкістю розміщувати його в вантажному відсіку автомобілів типу фургон або пікап, а насос із живленням 12 В дає змогу використовувати бортову мережу автомобіля як джерело струму для роботи заправної станції.
Заправна станція виготовлена у формі єдиного модуля, виготовленого з безшовного поліетилену методом ротаційного формування. Для зручного завантаження та транспортування передбачені виштампування для використання вилкового навантажувача та заглиблення для стяжних ременів.
Для перекачування пального використовується самовсмоктувальний насос лопатного типу продуктивністю 55 л/хв. Тривалість безперервної роботи насоса досягає 30 хвилин, що дає змогу справлятися з більшістю завдань. Роздавання та облік пального відбувається за допомогою механічного паливороздаткового крана з вбудованим лічильником АС-15А. Пістолет укомплектований поворотною муфтою й напірним рукавом завдовжки 4 метри. Для контролю залишку пального резервуар має вбудований індикатор. Паливний насос і заправне приладдя розміщуються у відповідній виштампці резервуара та закриваються пластиковою кришкою, що захищає його від впливів довкілля й обмежує безконтрольний доступ.
Забороняється використання заправного модуля БЕНЗА DT 480-12 для транспортування та перекачування води, гасу або бензину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Benza |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 61 кг |
| Тип рідини | дизель |
| Впускний/випускний отвір | 1' x 1' |
| Гарантійний термін | 12міс міс |
| Заборонені рідини | Бензин, гас, вода |
| Макс. час безперервної роботи | 30 хв |
| Напірний рукав | 3/4' завдовжки 4 м |
| Напруга живлення | 12 В |
| Об'єм резервуара | 480 л л |
| Перепускной клапан | Да |
| Похибка лічильника | до 0,5% |
| Продуктивність | 55 л/хв л/хв |
| Робоча температура | -20/+50 °С |
| Розмір | 1200х806х800 мм |
| Тип пістолета | механічний |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Шнур живлення | 2 м |
- Ціна: 35 673,69 ₴



