Эстакада складная рабочая Holzkraft FAB 500 (подставка строительная)
1 772 ₴
1 754,28 ₴
- В наличии
- Код: 5900015
+380 (96) 907-24-42
Киевстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Складна мобільна підставка Holzkraft FAB 500 може використовуватися як рама для стільниць, як підставка або естакада для будівельних риштувань (лісів).
Протиковзкі поверхні зверху перешкоджають зісковзуванню заготовки.
Два кронштейни на ніжках, що розкладаються, для вертикального зберігання.
Кронштейни з обох боків для з'єднання двох опор дають змогу побудувати стійкий робочий стіл.
Легко транспортувати: складається, ніжки повністю забираються в корпус, з ручкою для перенесення.
Статичне навантаження макс. 500 кг
Довжина 1055 мм
Ширина/глибина 593 мм
Висота 757 мм
Вага 6,3 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HOLZKRAFT |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Готовое оборудование |
| Тип опор | Ножки |
| Общие параметры | |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 757 мм |
| Глубина | 1055 мм |
| Ширина | 593 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 754,28 ₴



