Естакада складна робоча Holzkraft FAB 500 (підставка опорна)
1 772 ₴
1 754,28 ₴
- В наявності
- Код: 5900015
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складна мобільна підставка Holzkraft FAB 500 може використовуватися як рама для стільниць, як підставка або естакада для будівельних риштувань (лісів).
Протиковзкі поверхні зверху перешкоджають зісковзуванню заготовки.
Два кронштейни на ніжках, що розкладаються, для вертикального зберігання.
Кронштейни з обох боків для з'єднання двох опор дають змогу побудувати стійкий робочий стіл.
Легко транспортувати: складається, ніжки повністю забираються в корпус, з ручкою для перенесення.
Статичне навантаження макс. 500 кг
Довжина 1055 мм
Ширина/глибина 593 мм
Висота 757 мм
Вага 6,3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HOLZKRAFT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип опор | Ніжки |
| Загальні параметри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 757 мм |
| Глибина | 1055 мм |
| Ширина | 593 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 754,28 ₴



