Фрезерний верстат JET JMD-2S
| JET JMD-2S - потужний верстат, який поєднує в собі функції фрезерного і свердлильного верстата, а також характеризується високою продуктивністю і надійністю. Масивна стійка конструкція відрізняється міцністю, максимально гасить вібрації і сприяє високоточної обробки. | ![]() |
Особливості та переваги:
![]() |
|
7 основних причин купити модель JMD-2S
| ![]() |
- Бренд - JET.
- Тип верстата - вертикально-фрезерний.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (220 В).
- Потужність, Вт - 750 Вт.
- Оброблюваний матеріал - по дереву.
- Максимальні обертів - 2500 об/хв.
- Довжина ходу висувної каретки (столу) - 250x160 мм.
- Хід шпинделя (валу) вертикальний - 60 мм.
- Діаметр шпинделя (по дереву) - 30 мм.
- Тип установки - настільний.
- Особливості - висувна каретка (по дереву); шкільний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Оброблюваний матеріал | по дереву |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Габарити | 610x610x780 мм |
| Діаметр шпинделя (по дереву) | 30 мм |
| Довжина ходу висувної каретки (столу) | 250x160 мм |
| Інформаційний дисплей | Немає |
| Клас | Професійний |
| Максимальні оберти | 2500 об/хв |
| Потужність, Вт | 750 Вт |
| Особливості | висувна каретка (по дереву); шкільний |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Розмір рухомого столу | 500x130 мм |
| Тип верстата | вертикально-фрезерний |
| Тип установки | Настільний |
| Хід шпинделя (валу) вертикальний | 60 мм |
- Ціна: 163 000 ₴









