Фрезерний верстат JET JWS-35X3-400
JET JWS-35X3 400 - висококласний фрезерний верстат, який стане відмінним рішенням для великих і середніх деревообробних цехів або майстернях. Він отримав потужний електродвигун, що працює від трифазної мережі 380 В. Робочий стіл відрізняється міцністю і має гладку, відполіровану поверхню. Опціонально можна встановити механізм для автоматичної подачі заготовок (на столі є відповідні отвори). Наявність рухомого упору з ручкою, поряд з збільшеними накладками з алюмінію, дозволяють зробити точну настройку і надійно закріпити деталь.
Особливості та переваги моделі JWS-35X3 400
- 3-фазний двигун з вихідною потужністю 3700 Вт забезпечує високий крутний момент і шпинделя дозволяє розвивати швидкість до 10000 об/хвилину;
- режим реверсу включається спеціальним перемикачем;
- площа столу може бути збільшена, завдяки спеціальним розширювачів;
- кутовий упор з градусною шкалою дає можливість ефективно обробляти заготовки під кутом;
- розташування фрези по вертикалі змінюється оператором вручну з допомогою зручного маховика (максимальний хід - 10 см).
- Бренд - JET.
- Тип верстата - вертикально-фрезерний.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (380 В).
- Потужність, Вт - 3700 Вт.
- Діаметр фрези - 180 мм.
- Оброблюваний матеріал - по дереву.
- Максимальні оберти - 4000 об/хв; 6000 об/хв; 8000 об/хв; 10000 об/хв.
- Максимальна висота фрезерування - 120 мм.
- Нахил шпинделя - без нахилу.
- Хід шпинделя (валу) вертикальний - 100 мм.
- Діаметр шпинделя (по дереву) - 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Оброблюваний матеріал | по дереву |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Габарити | 820х720х1080 мм |
| Діаметр витяжного патрубка | 100 мм |
| Діаметр отвору столу | 160 мм |
| Діаметр фрези | 180 мм |
| Діаметр шпинделя (по дереву) | 30 мм |
| Інформаційний дисплей | Немає |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Шпиндель діаметром 30 мм Цангові затискачі 8 і 12 мм Фрезерний упор Кутовий упор Два притиску-гребінки Прозоре огородження фрези інструкція картонна коробка |
| Максимальна висота фрезерування | 120 мм |
| Максимальні оберти | 4000 об/хв; 6000 об/хв; 8000 об/хв; 10000 об/хв |
| Потужність, Вт | 3700 Вт |
| Нахил шпинделя | без нахилу |
| Особливості | шкільний |
| Харчування | від мережі (380 В) |
| Розмір робочого столу | 820х680 мм |
| Тип верстата | вертикально-фрезерний |
| Тип установки | підлоговий; стаціонарний |
| Хід шпинделя (валу) вертикальний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 000 ₴








